شما اینجا هستید

اخبار منطقه ای » آغاز اولین لیگ مینی فوتبال قهرمانی شهرستان قصرقند
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر از شهرستان قصرقند ، انور رئیسی بخشدار ساربوک در افتتاحیه لیگ مینی فوتبال این شهرستان که با حضور رئیس انجمن مینی فوتبال کشور، رئیس هیئت ورزش های همگانی استان سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولین شهرستانی و ورزشکاران برگزار شد ، گفت : ورزش همگانی نقش مهمی در نشاط اجتماعی و همچنین احیای ورزش های بومی دارد.

او گفت : ورزش نقش محوری در سلامت و توسعه جامعه دارد و باید برای رده های سنی مختلف برنامه ریزی لازم انجام شود.

بخشدار ساربوک افزود: حمایت همه جانبه از ورزشکاران و احداث سالن چند منظوره بانوان و آقایان می تواند در تحقق اهداف بلند مدت ورزشی موثر باشد.

وی با اشاره به نبود سالن ورزشی چند منظوره در بخش ساربوک و بیان مشکلات جامعه ورزشکاران بیان کرد: مسئولین کشوری با نگاه ویژه به مناطق کم تر توسعه یافته جهت تحقق مطالبات ورزشکاران و جوانان از تمامی ظرفیت استفاده کنند.

انور رئیسی بخشدار ساربوک اظهار داشت که لیگ قهرمانی مینی فوتبال شهرستان قصرقند با شرکت ۲۰ تیم در رده سنی  نونهالان ، نوجوانان و جوانان از بخش های ساربوک و مرکزی به میزبانی زادگاه مدافع حرم شهید عمر ملازهی  تا ۳۰ آذر ماه ادامه خواهد شد.

وی گفت : در پایان مراسم افتتاحیه مسابقات لیگ مینی فوتبال این شهرستان ، با حضور مسئولین و ورزشکاران مزار شهداء دهستان حمیری غبار روبی و عطر افشانی شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر