شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » آغاز ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای اسلامی روستاها از ۱۶ فروردین
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، در اطلاعیه بخشداری مرکزی شهرستان نیکشهر آمده است: متقاضیان ثبت نام در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی نیکشهر می توانند جهت دریافت گواهی سوء پیشینه به سامانه عدل ایران(WWW.ADLIRAN.IR)درگاه خدمات الکترونیک قضایی و قسمت احراز هویت بر خط قوه قضاییه مراجعه نمایند .

براساس تبصره ۳ ماده ۳۰ قانون انتخابات شوراهای اسلامی، داوطلبان در هنگام ثبت‌نام می بایست گواهی عدم سوء پیشینه که از تاریخ صدور آن بیش از ۳ ماه نگذشته باشد را ارائه دهند. بنابراین داوطلبان شورای اسلامی روستاها و تیره های عشایری می توانند با مراجعه به سامانه جامع خدمات الکترونیک قضایی نسبت به دریافت گواهی عدم سوء پیشینه خود اقدام ، و هنگام ثبت‌نام این گواهی را به پیوست مدارک خواسته شده ارائه نمایند.

بر اساس اطلاعیه بخشداری مرکزی نیکشهر: ثبت نام داوطلبان عضویت در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاها و تیره‌های عشایری از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۱۶ فروردین‌ ماه سال ۱۴۰۰ آغاز ، و تا ساعت ۱۸ روز یک‌شنبه ۲۲ فروردین‌ به‌ مدت ۷ روز ادامه خواهد داشت.

همچنین در ادامه این اطلاعیه آمده است که دهیاران از عضویت در شورای اسلامی روستاهای محل خدمت خود محروم هستند مگر اینکه از سمت خود استعفا دهند .

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی در روز جمعه ۲۸ خرداد سال ۱۴۰۰ برگزار می شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر