شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » آغاز عملیات شبکه فیبر نوری نیکشهر به بنت طی چند روز آینده
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، بخشدار بنت در تشریح جزئیات این خبر گفت : به منظور برقراری ارتباط پایدار و جلوگیری از قطعی های مکرر خطوط تلفن همراه که یکی از نیاز اساسی مردم در بخش بزرگ بنت است عملیات اجرایی شبکه فیبر نوری نیکشهر به بنت به زودی آغاز خواهد شد .

او گفت : پیرو سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و پیگیری های استاندار و فرماندار شهرستان نیکشهر ، زمینی شدن فیبر نوری این منطقه به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است .

احسان رئیسی با اشاره به اهمیت این پروژه و تاکید بر تسریع در اجرای آن افزود : به دلیل هوایی بودن و فرسودگی فیبر های مخابراتی در این مسیر ، بخش بنت در جنوب استان بیشترین قطعی خطوط تلفن همراه را داشته است .

وی بیان کرد : امروز نیز فرماندار نیکشهر به همراه بخشداران بنت و مرکزی و پیمانکار این پروژه از مسیر اجرای این طرح بازدید کردند .

بخشدار بنت اظهار داشت که با استقرار سه بیل مکانیکی در نیکشهر و افزایش دستگاه های سنگین طی چند روز آینده این عملیات آغاز خواهد شد .

بخش بنت یکی از مناطق تاریخی بلوچستان با سه دهستان و صد روستا در ۷۵ کیلومتری غرب نیکشهر واقع شده است .

  1. عبدالرزاق بلوچ

    سلام و خدا قوّت، باید به بخشدار و فرماندار محترم دستمریزاد گفت، دمشون گرم. ان شاء الله هرچه زودتر به بهره برداری برسه و اينترنت روستاهایی که از وایفا برخوردار نیستند در اولویت مسولین امر قرار گرفته باشند و جهت راه اندازی اینترنت به این روستاها عدالت رو مدنظر قرار بدهند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر