شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای احیاء قنوات نیکشهر و قصرقند
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، معین الدین سعیدی نماینده مردم شهرستان های چابهار، نیکشهر، کنارک، قصرقند، دشتیاری و زرآباد در مجلس شورای اسلامی صبح امروز به همراه معاون عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان ، مجیب حسنی فرماندار شهرستان نیکشهر و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی از پروژه های مهم شهرستان نیکشهر بازدید کرد.

 

نماینده مردم حوزه انتخابیه چابهار در مجلس شورای اسلامی گفت : مطالبات مردم شهرستان نیکشهر در حوزه آب ، برق ، راه و بهداشت و درمان با جدیّت برای تخصیص اعتبار در حال پیگیری است.

 

وی گفت : هم اکنون ۵ کیلومتر از راه روستایی منطقه هنزم و زیردان آسفالت شده و برای ادامه این پروژ نیز اعتبارات لازم تزریق و تصویب شده است.

 

سعیدی افزود: پيگيری لازم برای ۱۷ کیلومتر از راه دسترسی مردم چاه علی به چاهان ، راه ارتباطی منطقه گردشگری گرگان و تکمیل راه روستایی کوچینک به آبگاه با اولویت در حال انجام است تا به نتیجه نهایی برسد‌.

 

معین الدین سعیدی نماینده مردم شهرستان های چابهار، نیکشهر، کنارک، قصرقند، دشتیاری و زرآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمامی مشکلات حوزه انتخابیه از طریق دفاتر و گزارشات فرمانداران رصد می شود ، بیان کرد: همچنین دسترسی به اینترنت پرسرعت مناطق روستایی نیکشهر و تسریع در واگذاری قنوات ملی در قالب ماده ۵۶ به مردم از دیگر موضوعاتی است که در حال پیگیری می باشد.

 

وی گفت: در سفر اخیر اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای احیاء قنوات شهرستان های نیکشهر و قصرقند اختصاص یافته است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر