شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » از شهر تا روستاهای نیکشهر همه درگیر بی برقی / طوفان توجیهی برای ناکارآمدی
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، نزدیک به یک هفته از سقوط دکل های انتقال برق خط ۲۳۰ چابهار به نیکشهر می گذرد اما کماکان شرکت برق منطقه ای استان نتوانسته است مشکل را رفع کند .

استمرار قطعی ها و تاخیر در پایدار کردن شبکه برق شهرستان نیکشهر در گرمای طاقت فرسا علاوه بر گلایه های شدید و بی خوابی های شبانه روزی مردم خساراتی را به وسایل الکتریکی مردم وارد کرده است.

عباس داوودی معاون سیاسی فرمانداری شهرستان نیکشهر با ابراز تاسف و انتفاد شدید از عملکرد برق استان گفت : پیگیر مشکل برق شهرستان از استان هستیم و امیدواریم تا شب اختلال بوجود آمده رفع شود.

عارف رئیسی منتخب ششمین دوره شورای شهر نیکشهر نیز با گلایه از وضعیت بوجود آمده گفت : قبل از سقوط دکل ها بسیاری از مناطق روستایی و حتی شهر نیکشهر گرفتار نوسانات شدید برق بودند و حال با سقوط این دو دکل مردمی که فقر و محرومیت را یدک می کشند متحمل خسارات دوچندان شده اند .

او می گوید : تعرفه های سنگین برق کمر مردم را شکسته است و هیچ اراده ای برای بهبود زیرساخت های فرسوده دیده نمی شود .

عضو منتخب شورای شهر نیکشهر در ادامه عنوان کرد : از مسئولین می خواهیم تا نسبت به حل هر چه سریعتر مشکلات موجود در حوزه برق اقدام کنند و خسارات ناشی از نوسانات برق را به مردم پرداخت کنند تا گرفتار آه مردم مظلوم این منطقه نشوند .

یکی از شهروندان نیکشهر در این باره گفت : مسئولین فکری به حال وضعیت برق نیکشهر کنند واقعا داریم در شرایط سخت زندگی می کنیم که علاوه بر بی برقی آب هم نداریم.

شهروندی دیگر گفت : قطعی ها با روح و روان مردم بازی می کنند و در برخی مواقع علاوه بر نوسانات شدید با بیش از ۵ بار خاموشی چند ساعته برق مواجه هستیم .

برق منطقه ای استان مشکل در تجهیزات را علت تاخیر در پایدار کردن برق عنوان کرده است .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر