شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » استعداد های برتر نیکشهر تجلیل شدند
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهرخبر، حمید قلعه خانی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان نیکشهر گفت: فراهم سازی شرایط مطلوب برای تحصیل دانش آموزان و استعداد های برتر تحت پوشش کمیته امداد علاوه بر کمک به روند تحصیلی و شکوفا شدن استعداد های نهفته می تواند در آینده به خودکفایی خانواده ها و پیشرفت جامعه کمک کند.

او گفت : یکی از برنامه های محوری کمیته امداد که به طور جدی پیگیری می شود ، توانمند سازی خانواده های تحت حمایت در حوزه های اشتغال، کار آفرینی ، تحصیل و شناسایی استعداد ها و رسیدگی به امورات آنها است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان نیکشهر افزود : دانش آموزان و جوانان نسل انقلاب با هوشیاری و توانمندی خود محرومیت ها و تحریم های ظالمانه را کم اثر کرده و از مرز و بوم وطن در عرصه های مختلف پاسداری نموده اند که شهداء مدافع حرم که با خود گذشتگی حافظ حریم اهل بیت (ع) شده اند نمونه ایی بارز بر این ادعا است.

قلعه خانی بیان کرد : در سال جاری ۳ میلیارد و هفتصد میلیون ریال به دانش آموزان و هشت میلیارد ۴۵۰ میلیون ریال کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان پرداخت شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان نیکشهر اظهار داشت که در این مراسم با اهداء ۷ دستگاه تبلت از استعداد های برتر تحت حمایت کمیته امداد تقدیر شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر