شما اینجا هستید

اخبار سیستان و بلوچستان » اصلاح چرخه تولید و توزیع مانع از قاچاق کالا می شود
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، محمد کریم عزیزی عضو هیئت رئیسه و نماینده سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان ها گفت : در کنار قاچاق سوخت از مرز های استان ، روغن خوراکی و مورد نیاز مردم با حجم بالا به طرق مختلف از استان خارج می شود و موجب بروز مشکلاتی برای شهروندان شده است.

 

وی گفت : روغنی که با ارز دولتی برای نیاز مردم تامین می شود با سهولت و به آسانی قاچاق می شود و به قیمت غیر واقعی به دست مردم می رسد.

 

عزیزی با اشاره به کمیاب بودن روغن خوراکی در این استان به دلیل قاچاق بی رویه افزود: روغن از استان های دیگر وارد سیستان و بلوچستان می شود که به دلیل عدم نظارت صحیح و کمبود روغن، کارخانه های تن ماهی استان با مشکل در چرخه تولید مواجه هستند.

 

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان ها بیان کرد: اصلاح چرخه تولید و توزیع و نظارت دقیق وزارتخانه های صمت و کشاورزی می تواند از قاچاق بی رویه کالاهای اساسی جلوگیری کند.

 

محمد کریم عزیزی عضو هیئت رئیسه و نماینده سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان ها ضمن قدر دانی از زحمات نیرو های امنیتی و انتظامی در مبارزه شبانه روزی با قاچاقچیان گفت: مسائل و مشکلات مردم در استان سیستان و‌ بلوچستان باید بصورت ویژه رسیدگی شود و برای تحقق عدالت در توزیع کالای اساسی مورد نیاز مردم از ورود دلالان در این چرخه جلوگیری شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر