شما اینجا هستید

اخبار ویژه » افتتاح ۸۷ پروژه به مناسبت هفته دولت در شهرستان نیکشهر
گروه : اخبار ویژه
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، ضیاء الحق هاشمزهی فرماندار شهرستان نیکشهر گفت: هفته دولت یادآور تلاش و کوشش دولتمردانی است که در سخت ترین شرایط برای اعتلای کشور و انقلاب از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند.

او گفت : در شرایط سخت اقتصادی خوشبختانه با پیگیری های انجام شده پروژه های مهم شهرستان نیکشهر متوقف نشده اند و در برخی از مناطق نیز کار های بزرگ و ماندگاری در حال انجام است .

فرماندار شهرستان نیکشهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و با تبریک هفته دولت افزود : در هفته دولت امسال ۸۷ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .

هاشمزهی فرماندار نیکشهر بیان کرد : این پروژه ها در بخش های بهداشت و درمان، راه ، فضاهای ورزشی ، بهسازی منازل روستایی و مددجویان ، امور عشایر ، جهاد کشاورزی و نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس خواهند بود .

وی گفت : در اولین روز از هفته دولت ۳ پروژه با اعتبار ۳۱،۱۰۰ میلیون ریال در بخش بنت و مرکزی با حضور مدیر کل ورزش و جوانان افتتاح شد.

ضیاءالحق هاشمزهی فرماندار شهرستان نیکشهر افزود : بازدید از قطعه ۱ راه ارتباطی نیکشهر _ بنت به هرمزگان و سالن ورزشی روستای دهان از دیگر برنامه های روز اول هفته دولت در شهرستان نیکشهر بود .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر