شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » امام جمعه جدید شهرستان نیکشهر معرفی شد
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، ضیاء الحق هاشمزهی فرماندار شهرستان نیکشهر در این مراسم با قدر دانی از زحمات حجت الاسلام والمسلمین لطفیان سرگزی در جهت حفظ و تقویت وحدت در شهرستان گفت : ایجاد وفاق و همدلی بین اقشار مختلف جامعه علاوه بر ثبات در حفظ جوّ روانی سطح جامعه ، می تواند زمینه ساز پیشرفت و توسعه همگانی یک منطقه شود .

او گفت : اخوت و برادری بین اقوام و مذاهب یکی از مهم ترین مولفه هایی است که زمینه رشد، بالندگی فکری و اعتقادی را فراهم خواهد کرد .

حجت الاسلام والمسلمین لطفیان سرگزی با تاکید بر استمرار وحدت و برادری بین مردم نیکشهر افزود : راه رسیدن به سعادت و همبستگی مستلزم تلاش مشترک و هم فکری تمامی گروه ها است .

مولوی وحیدی فر امام جمعه اهل سنت شهرستان نیکشهر در این مراسم که با حضور جمعی از مقامات دولتی و معتمدین شهرستان برگزار شد بیان کرد : نگاه پدرانه و دلسوزی برای همه مردم بویژه قشر مستضعف جامعه تضمین کننده منافع عمومی و ملی خواهد بود .

در پایان این مراسم از زحمات چندین ساله حجت الاسلام والمسلمین لطفیان سرگزی تقدیر شد و حجت الاسلام والمسلمین مرتضی یعقوبی بعنوان امام جمعه جدید شهرستان نیکشهر معرفی شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر