شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » امکانات مورد نیاز برای استقبال از مسافران نوروزی در مدارس اسکان موقت نیکشهر فراهم می شود
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، مجیب حسنی سرپرست فرمانداری شهرستان نیکشهر در جلسه شورای آموزش و پرورش گفت : تصمیمات و سیاستگذاری های شورای آموزش و پرورش برای تقویت فرآیند تعلیم و تربیت و کمک به توسعه فضای فیزیکی و اثر گذاری در تربیت نسلی کارآمد بسیار ضروری و حائز اهميت است.

 

وی گفت : تربیت نسلی که پرچمداران اصلی نظام و انقلاب در عرصه های مختلف خواهند بود از رسالت های خطیر آموزش و پرورش است که باید با همراهی و همگامی خانواده ها و دیگر نهاد های اجتماعی همراه باشد.

 

سرپرست فرمانداری شهرستان نیکشهر افزود: تمامی مدارس اسکان موقت شهرستان برای استقبال از هموطنان در ایام نوروز آماده و تجهیز خواهند شد و دستورات لازم برای حفاظت و تامین نیاز ها اصلی صادر شده است.

 

مجیب حسنی بیان کرد: به منظور موفقيت دانش آموزان نیکشهری در آزمون های سراسری طرح اعتكاف علمی در مدارس شبانه روزی مصوب و مقرر گردید تا نسبت به آماده سازی فضا ، تامین آب و برق و نیروی انسانی همراه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی اقدام شود.

 

مجیب حسنی سرپرست فرمانداری شهرستان نیکشهر گفت: توسعه زیر ساخت های آموزشی ، پرورشی و ورزشی ، ارائه طرح های پژوهشی آسیب شناسی پس از کرونا و جلوگیری از ترک تحصیل و جذب بازماندگان از تحصیل می تواند کمک بزرگ به توسعه و آبادانی نیکشهر در چشم انداز بلند مدت کند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر