شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » انتخاب اصلح بهترین گزینه برای حل مشکلات / انتخابات حق قانونی مردم است
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، سامان صفری رئیس دادگستری شهرستان نیکشهر ضمن دعوت به حضور پرشور مردم در انتخابات گفت : انتخابات نه یک وظیفه بلکه یک حق قانونی است و باید از آن به بهترین شکل استفاده کرد.

او گفت : همواره در ایام انتخابات رسانه های معاند به دنبال تخریب از طریق راه های مختلف در شبکه های اجتماعی و شبکه های ماهواره ای هستند و می خواهند حضور مردم را تحت تاثیر قرار دهند، اما با آگاهی مردم این نقشه های شوم همواره نقش بر آب می شود.

رئیس دادگستری نیکشهر افزود: برای شناسایی یک کاندید اصلح باید ابعاد مختلف را بررسی کنیم که منویات رهبر معظم انقلاب به خوبی بسیاری از خصوصیات یک کاندیدای اصلح را بیان کرده و همچنین می توان با تکیه بر کلام معصومین و قرآن به خصوصیات یک کاندید اصلح پی برد.

صفری در ادامه عنوان کرد : مردم سیستان و بلوچستان در طول عمر پربرکت انقلاب اسلامی همواره با وحدت در همه عرصه ها حضور داشته اند و بی تردید در انتخابات پیش رو نیز همچون گذشته با حضور پرشور خود مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهند زد.

سامان صفری رئیس دادگستری نیکشهر در پایان با اشاره به رعایت قوانین از سوی نامزد های انتخابات و طرفداران آنان اظهار داشت : نامزدهای انتخاباتی و طرفداران آنان باید به قوانین انتخاباتی پایبند بوده و از تخریب یکدیگر بپرهیزند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر