شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » بازدید میدانی اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان از بخش بنت
گزارش از : مصطفی سابکزئی

احسان رئیسی بخشدار بنت در گفتگو با خبرنگار نیکشهر خبر گفت : در راستای طرح هم پیوندی دو شهر تاریخی بنت و اصفهان گروه های مختلفی از اصفهان جهت شناسایی و توانمند سازی ظرفیت های بالقوه بخش بنت مشغول به فعالیت هستند .

او گفت : با هدف ارزیابی زیرساخت های مناطق مختلف بخش بنت تعدادی از اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان در این بخش حضور دارند .

بخشدار بنت افزود : اساتید دانشگاه اصفهان در سفر دو روزه خود ، از ظرفیت های کشاورزی، دامداری و آبخیزداری بنت بازدید میدانی خواهند کرد .

احسان رئیسی ادامه داد: بنت پتانسیل های فراوانی در زمینه های کشاورزی دارد که در صورت شکوفا شدن می تواند در توسعه سواحل مکران نقش آفرینی کند .

وی با ابراز خرسندی از حضور اساتید و فرهیختگان دانشگاه صنعتی اصفهان در بنت اظهار داشت : با توجه به اینکه بنت در پسکرانه های توسعه سواحل مکران قرار دارد ورود خیرین و چهره های شاخص علمی از استان صاحب علم و تکنولوژی اصفهان می تواند منجر به رشد و توسعه بنت شود .

احسان رئیسی بخشدار بنت بیان کرد : توجه ویژه به زیر ساخت ها و مهارت افزایی در بنت توسط نخبگان اصفهانی رشد همه جانبه این منطقه را در پی خواهد داشت .

دکتر خروش عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی اصفهان نیز در گفتگو با نیکشهر خبر گفت : دانشگاه اصفهان آمادگی لازم را دارد تا در زمینه های کشاورزی،دامداری و هر آنچه که نیاز و مورد درخواست مردم بنت است را با تامین محل اسکان و هزینه های مربوط به آن ، بصورت رایگان به متقاضیان آموزش بدهد .

اعضای شورای اسلامی شهر بنت، مدیران دستگاه های اجرایی و فعالین اجتماعی در جسله هم اندیشی که با حضور بخشدار بنت و اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد پیشنهاداتی را در حوزه های مختلف ارائه دادند .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر