شما اینجا هستید

اخبار منطقه ای » بازدید میدانی بخشدار ساربوک و جمعی از مدیران شهرستان قصرقند از منطقه صعب العبور زندانی
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر از شهرستان قصرقند، انور رئیسی بخشدار ساربوک گفت : در این بازدید پس از دو ساعت پیاده رویی ضمن دیدار با مردم منطقه کوهستانی زندانی ، مشکلات آنان با حضور مدیران بررسی و مقرر شد که بخشی از مشکلات و مطالبات مردم این منطقه از طریق مراجع استانی پیگیری شود.

او گفت: ما به عنوان مدیران و خدمتگزاران این نظام و مردم باید از نزدیک رنج ها و مشکلات مردم را لمس کنیم تا بتوانیم به گوشه ای از مشکلات آنها پایان دهیم.

بخشدار بخش ساربوک شهرستان قصرقند در ادامه بیان کرد: اختصاص هزار متر لوله برای تامین آب زمین های کشاورزی با مشارکت جهاد کشاورزی و امور عشایر ، توزیع انواع بذر ، یونجه ، شبدر ، سبزیجات و کود های شیمیایی به کشاورزان ، جانمایی بند سنگی ملاتی ، واکسیناسیون کلیه دام های این منطقه و اختصاص سهمیه خوراک سبوس به دامداران منطقه عشایری زندانی از جمله مصوبات این بازدید بود.

انور رئیسی بخشدار ساربوک گفت : همچنین آموزش و توصیه های اولیه برای نگهداری دام ، بهزراعی و به باغی با محوریت حفظ وضعیت موجود با چشم انداز توسعه کشاورزی، دامی و بهداشتی از دیگر برنامه های بازدید میدانی از منطقه صعب العبور زندانی بخش ساربوک شهرستان قصرقند بود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر