شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » بازدید میدانی و بررسی قبوض صادر شده توسط مدیر امور آب و فاضلاب نیکشهر
گزارش از : مصطفی سابکزئی


به گزارش نیکشهر خبر، مهندس سعید ریگی مدیر امور آب و فاضلاب نیکشهر گفت : این بازدید با حضور کارشناسان اداری و با هدف بررسی وضعیت قبوض صادر شده و همچنین زیر ساخت های آب شرب روستاهای آبگاه و داروکان از توابع بخش مرکزی شهرستان نیکشهر انجام شده است .

او گفت : قبوض مشترکین معترض به آب بهاء مصرفی در روستای آبگاه، توسط کارشناسان و با حضور امام جمعه ، شورا و دهیار و اهالی این روستا بررسی شد .

ریگی افزود : همچنین در دیدار با معتمدین و اهالی روستای داروکان قبوض آب ۳۰۰ مشترک مورد بررسی قرار گرفت که صورتحساب مشترکین براساس رقوم مندرج در کنتور ها و بازه زمانی مصرف شده محاسبه و ابلاغ شده است .

مدیر امور آب و فاضلاب نیکشهر بیان کرد: مصوب شد تا مساعدت لازم برای برخی از مشترکین با اصلاح و یا پرداخت به شیوه اقساط دراز مدت انجام شود .

شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان در اطلاعیه ای پیروی خبر منتشر شده در نیکشهر خبر اعلام کرد که بر اساس قبوض صادره مشترک، مشترکینی که الگوی مصرف را رعایت نکنند جزء مشترکین پرمصرف محسوب می شوند و در نتیجه افزایش میزان مصارف آنان براساس ضوابط ابلاغی منتج به افزایش مبلغ قبض آب بها میگردد.
توصیه می‌شود، کلیه مشترکین گرامی با رعایت قانون و الگوی مصرف، موجب تعدیل در هزینه های قبوض آب بهای مصرفی خود گردند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر