شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » برخورد قاطع دستگاه قضایی با رفتار های هنجار شکن / دستگیری عامل نشر محتوای غیر اخلاقی در نیکشهر
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، روح الله مردای دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نیکشهر با اعلام خبر دستگیری عامل نشر محتوای غیر اخلاقی در نیکشهر گفت : دستگاه قضایی با افرادی که باعث تشویش افکار عمومی و جریحه دار کردن احساسات شهروندان می شوند بر خورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

دادستان نیکشهر افزود : نادیده گرفتن باور ها و ارزش های جامعه و عدم توجه به حقوق شهروندان عملی بسیار ناپسند است که از نظر حقوقی جرم محسوب می شود و با عاملان آن برخورد می شود.

روح الله مرادی با بیان اینکه دستگاه قضایی هیچ گونه مخالفتی با شادی و نشاط مردم ندارد عنوان کرد : مجموعه قضایی شهرستان با هر فردی که خلاف اصول اخلاقی رفتار کند و به ارزش های دینی و انقلاب بی حرمتی کند با قاطعیت و برابر با قانون اقدام خواهد کرد.

دادستان شهرستان نیکشهر با اشاره به دستگیری عامل انتشار تصاویر مستهجن و خلاف عفت عمومی در نیکشهر بیان کرد : با رصد اطلاعاتی نیروهای سایبری دستگاه قضایی و پلیس فتا شخصی که در شبکه های اجتماعی اقدام به نشر تصاویر غیر اخلاقی می کرد دستگیر شد.

او گفت : این فرد که با انتشار و نمایش محتوای خلاف عفت عمومی و مستهجن ، باعث تشویش اذهان عمومی و اعتراض بسیاری از شهروندان و خانواده ها شده بود دستگیر و بر خورد قانونی لازم انجام گرفت.

روح الله مرادی دادستان شهرستان نیکشهر در ادامه گفت : مراجع قضایی با اشرافیت کامل بر فعالیت های نا بهنجار در فضای مجازی با کسانی که رفتار های خلاف شئونات اسلامی و هنجارشکن انجام می دهند برخورد خواهد کرد و از آمران به معروف و ناهیان از منکر حمایت خواهد کرد.

وی افزود : با سایت ها ، کانال ها و گروه هایی که در شبکه های اجتماعی اقدام به حمایت از عوامل نشر تصاویر غیر اخلاقی بدون هیچ گونه اطلاع از روند قضایی پرونده می کنند به دلیل انتشار اخبار خلاف واقع برخورد قانونی می گردد.

دادستان شهرستان نیکشهر در پایان با بیان نقش مهم رسانه ها در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی جامعه ، از مردم خواست تا اخبار شهرستان را از رسانه های معتبر و موثق دنبال کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر