شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » بهورزان نمونه نیکشهر تجلیل شدند
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، ضیاء الحق هاشمزهی فرماندار شهرستان نیکشهر گفت: بهورزان سفیران سلامت در جامعه هستند که با تلاش و فعالیت شبانه روزی خود در دورترین و محروم ترین مناطق کشور از سلامت جامعه و افراد صیانت می کنند.

وی گفت : تلاش بهورزان شهرستان نیکشهر در واکسیناسیون کرونا باعث شده است که علاوه بر پیشگیری از شیوع گسترده و تلفات جانی ، این شهرستان در رده نخست پوشش واکسیناسیون کرونا قرار گیرد.

ضیاء الحق هاشمزهی فرماندار شهرستان نیکشهر افزود: بهورزان با نیاز های بهداشتی در جوامع محلی و روستایی آشنا هستند و با گفتگو و آموزش حضوری می توانند از شیوع بسیاری از بیماری های خطرناک جلوگیری کنند.

رحیم بخش محتشمی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیکشهر نیز با اشاره به نقش ارزنده بهورزان در ایام کرونا و قدر دانی از زحمات آنان گفت : با اقدامات صورت گرفته توسط بهورزان سطح شهرستان شاهد افزایش پوشش واکسیناسیون کرونا در خانه های بهداشت روستایی هستیم.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیکشهر بیان کرد: واکسیناسیون کرونا همچنان ادامه دارد و باید پیش از ورود سویه جدید کرونا همه افراد واکسینه شوند تا جامعه سطح ایمنی لازم را داشته باشد.

وی اظهار داشت : هم اکنون کلیه مراکز بهداشتی شهرستان نیکشهر آمادگی لازم برای واکسیناسیون را دارند و شهروندان می توانند جهت تزریق واکسن کرونا به این مراکز مراجعه کنند.

در پایان این مراسم از بهورزان نمونه شهرستان نیکشهر با اهداء لوح سپاس تجلیل و قدر دانی شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر