شما اینجا هستید

اخبار منطقه ای » تفاهم نامه ساخت دو مجتمع آموزشی در بخش ساربوک امضاء شد
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، عبدالرحیم کردی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد تجاری _ صنعتی چابهار در این باره گفت: عدالت آموزشی و بهره مندی دانش آموزان مناطق کم تر توسعه یافته از فضای آموزشی مناسب یکی از اهداف مهم و از جمله رسالت های اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار است که بعنوان میراثی ماندگار برای نسل های آینده به ارمغان خواهد ماند.

او گفت : تعامل و همکاری سازمان منطقه آزاد چابهار با خیّران و موسسات خیریه برای محرومیت زدایی در مناطق مختلف جنوب استان طی چند سال اخیر موجب تقویت زیر ساخت ها در ابعاد مختلف شده است.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار افزود: دو مجتمع آموزشی شبانه روزی دخترانه و پسرانه بخش ساربوک شهرستان قصرقند با مشارکت سازمان منطقه آزاد چابهار ، خیّر نیک اندیش دکتر ستاری فر رئیس سابق سازمان برنامه و بودجه کشور و موسسه هاسب ساخته خواهد شد.

محمد رضا واعظ مهدوی مدیر عامل موسسه هاسب با ابراز خرسندی از همکاری مسئولین دولتی و مردم در جنوب سیستان و بلوچستان بیان کرد : همکاری و تعامل مردم و مسئولین برای زدودن غبار محرومیت از چهره این مناطق نقطه عطفی برای حضور خیرین مدرسه ساز است.

انور رئیسی بخشدار ساربوک نیز در نشست امضاء تفاهم نامه ساخت مجتمع های آموزشی در این بخش ، ضمن قدر دانی از زحمات سازمان منطقه آزاد تجاری _ صنعتی چابهار ، خیرین و موسسه هاسب گفت : ساخت دو مجتمع آموزشی شبانه روزی در بخش ساربوک می تواند کمک شایانی به دانش آموزان با استعداد اما کم بضاعت مناطق مختلف بخش ساربوک کند.

وی در ادامه عنوان کرد : بدون شک بهبود کیفیت و سرانه فضای آموزشی و کاهش هزینه های مالی می تواند روند تحصیلی و مسیر پیشرفت استعداد های نهفته را هموار تر بسازد.

این تفاهم نامه با حضور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار ، مدیر عامل موسسه هاسب به نمایندگی از خیّر ، مدیر عامل شرکت دارو سازی بیوشیمی ، انور رئیسی بخشدار ساربوک و مدیر آموزش و پرورش شهرستان قصرقند به امضا رسیده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر