شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » تقویت زیر ساخت های عمرانی نیکشهر بصورت ویژه پیگیری می شود

به گزارش نیکشهر خبر، مجیب حسنی سرپرست فرمانداری شهرستان نیکشهر در دیدار با فرمانده سپاه پاسداران گفت : نیکشهر انقلابی ترین شهرستان جنوب استان است که برای انقلاب و نظام شهداء زیادی را تقدیم کرده است.

وی گفت : بازدید از مناطق مختلف و همکاری برای بازگشایی مسیر های صعب العبور را با کمک نیروهای جهادی سپاه پاسداران برای تسریع در رفع مشکلات و تحقق اهداف دولت پیگیری خواهیم کرد.

مجیب حسنی فرماندار نیکشهر افزود: برای تامین سوخت مورد نیاز مردم نیز  بویژه در بخش آهوران از تمامی ظرفیت ها استفاده خواهیم کرد تا مردم و مهمانان در جغرافیای شهرستان نیکشهر با مشکل سوخت مواجه نشوند.

سرهنگ صفوی فرمانده سپاه پاسداران شهرستان نیکشهر نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی و قدر دانی از استاندار برای انتصاب یک جوان توانمند انقلابی گفت : برای پیگیری مشکلات و مطالبات مردم همکاری لازم را خواهیم داشت و با متخلفان به ویژه زمین خواران و احتکار کنندگان کالا اساسی برخورد خواهیم کرد.

دیدار فرماندار شهرستان نیکشهر با مولوی وحیدی فر امام جمعه اهل سنت

حسنی سرپرست فرمانداری شهرستان نیکشهر در دیدار با مولوی وحیدی فر گفت : علماء بازوی توانمند مردم و مسئولین هستند که با ارائه راهکار های دلسوزانه نقش مهمی در همبستگی و اتحاد اقوام و مذاهب دارند.

وی بیان کرد: همراهی و آگاهی بخشی امامان جمعه و جماعات در مناطق شهری و روستایی علاوه برای امید آفرینی برای مردم می تواند منجر به اعتماد مردم به مسئولین شود.

مولوی وحیدی فر امام جمعه اهل سنت شهرستان نیکشهر نیز با اشاره به نقش جوانان مخلص و وفادار به نظام در عمران و آبادانی مناطق مختلف گفت : اعتماد استاندار و دولت به یک جوان توانمند و بومی ، نشان از توجه ویژه دولتمردان به خواسته ها و مطالبات مردم دارد.

مولوی وحیدی فر ادامه داد: نیکشهر از ایام قدیم مهد نخبگان و بسیجیان انقلابی بوده است و باید با نگاه ویژه به این منطقه با توجه به موقعیت ارتباطی مناسب آن توجه شود.

در اولین روز کاری سرپرست فرمانداری شهرستان نیکشهر نیز با حضور اعضای شورای اداری مزار شهدا شهرستان غبار روبی و عطر افشانی شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر