شما اینجا هستید

اخبار منطقه ای » جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات بخش ساربوک شهرستان قصرقند برگزار شد
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، انور رئیسی بخشدار بخش ساربوک شهرستان قصرقند گفت: جلسه هم اندیشی و بررسی مسائل و مشکلات بخش ساربوک با محوریت بهداشت و درمان ، آب شرب و نیروهای انتطامی برگزار شد.

او گفت : بهره مندی و دسترسی به آب شرب سالم و رسیدگی به مشکلات اساسی مردم با استفاده از ظرفیت های موجود باید با حساسیت بیشتری دنبال شود.

وی افزود : جمع آوری انشعابات غیر مجاز و پرداخت به موقع بدهی های مشترکین آب می تواند خدمات رسانی به مردم را مطلوب تر کند.

بخشدار ساربوک در نشست بررسی مسائل و مشکلات این بخش با حضور مدیر آب و فاضلاب، رئیس مرکز بهداشت ، نماینده ویژه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر ، فرمانده پاسگاه انتظامی و روئسای شوراهای اسلامی و دهیاران خاطر نشان کرد: طرح های مطالعاتی حوزه آب شرب مناطق مختلف بخش بصورت دقیق در حال بررسی است و موضوعات با دستور کار ویژه پیگیری می شود.

بخشدار بخش ساربوک شهرستان قصرقند در ادامه عنوان کرد: دهیاران و اعضای شورای اسلامی سطح بخش برای پیشگیری و اجرای واکسیناسیون عمومی جهت تلقیح واکسن کرونا همکاری لازم را با مامورین بهداشتی داشته باشند.

وی گفت : در حال حاضر مسئله بهداشت و درمان یکی از مهم ترین نیاز های جامعه بالاخص در مناطق روستایی است و باید با تمام توان جهت رفع مشکلات بهداشتی مردم تلاش کرد.

رئیسی تصریح کرد : فرمانده جدید پاسگاه انتظامی بخش ساربوک در این نشست نیز با ارائه گزارش، بر تعامل شوراها و دهیاران با پاسگاه انتظامی تاکید کرد.

در پایان نیز روئسای شورای اسلامی و دهیاران روستاهای بخش ساربوک مشکلات مناطق خود را مطرح کردند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر