شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » جوابیه شرکت توزیع برق استان سیستان و بلوچستان
گزارش از : نیکشهر خبر

به گزارش نیکشهر خبر در این پیام که به منظور تنویر افکار عمومی منتشر شده ، آمده است :

شهرستان نیکشهر در طول سال از ۹ ماه تعرفه نوع «گرمسیری ۱ و ۳» برخوردار بوده که ۶ ماه از سال ، طی ماه های اردیبهشت تا پایان مهر ماه از تعرفه نوع «گرمسیری ۱» که ارزانترین نوع تعرفه برق کشور است، و همچنین، در فروردین، آبان و آذر ماه از تعرفه نوع «گرمسیری ۳» برخوردارند.

از این رو، مشترکین برق شهرستان نیکشهر صرف نظر از اینکه ۹ ماه از سال را از تعرفه گرمسیری استفاده می کنند، ضروری است که در سایر ماه های باقیمانده از سال که با نرخ تعرفه عادی محاسبه می شود، راهکارهای مدیریت مصرف و صرفه جویی را سرلوحه کار خود قرار دهند تا ضمن قرار گرفتن در دسته مشترکین کم مصرف و خوش مصرف، شامل تخفیف های طرح ملی برق امید شوند.

شایان ذکر است که بیش از ۷۵ درصد مشترکین هم استانی در دسته مشترکین کم مصرف و خوش مصرف قرار دارند و می توانند با قرار گرفتن در دسته مشترکین کم مصرف از تخفیف ۱۰۰ درصدی در صورتحساب برق بهره مند شوند.

در پایان و نظر به دغدغه های مطرح شده توسط اعضای شورای اسلامی شهر بنت، در روز ۲۹ فروردین ماه، به همراه بخشدار و اعضای شورای شهر بازدید میدانی صورت گرفته و در بررسی تعدادی از اشتراک هایی که درخواست رسیدگی داشتند، مصرف بالا و عدم رعایت الگوی مصرف برق در تمامی موارد، دلیل صدور صورتحساب های صادره برایشان مشخص شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر