شما اینجا هستید

برگزیده » جوانان ایرانی با شهامت و شجاعت دیوار های ظلم و ستم را فرو ریختن
گروه : برگزیده
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر ، مراسم نمادین گرامیداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموزان صبح امروز با حضور ضیاء الحق هاشمزهی فرماندار شهرستان نیکشهر، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی یعقوبی امام جمعه شهرستان نیکشهر و جمعی از مسئولین و دانش آموزان برگزار و زنگ استکبار ستیزی در نیکشهر طنین انداز شد.

ضیاء الحق هاشمزهی فرماندار شهرستان نیکشهر در این مراسم با گرامیداشت روز دانش آموز گفت : دانش آموزان و شهداء دانشجو این رویداد تاریخی و ماندگار به ما آموختند که دیوار های ظلم و ستم و استکبار فرو ریختنی است و استکبار جهانی توان مقابله با عزم ، شجاعت و شهامت جوانان میهن را ندارد.

او گفت : تحقق عدالت و استکبار ستیزی و مبارزه با زیاده خواهی های کشور های غربی و آمریکا از مهم ترین دستاورد های ۱۳ آبان و انقلاب اسلامی ایران بشمار می آید.

فرماندار شهرستان نیکشهر افزود: اکنون با شروع گام دوم انقلاب و توطئه های گسترده کشور های مستکبر در فضای حقیقی و مجازی ، باید دانش آموزان و جوانان بیش از پیش هوشیار باشند و با هر گونه تجاوز توسط کشور های بیگانه و رژیم های ظالمانه زیرکانه و با ابزار متناسب با شرایط مقابله کنند.

حجت الاسلام والمسلمین مرتضی یعقوبی امام جمعه شهرستان نیکشهر در آیین به صدا در آمدن زنگ استکبار ستیزی گفت : روز دانش آموز یاد آور رشادت ها و مبارزات دانشجویان پیرو خط امام (ره) با استکبار جهانی است که با توان انقلابی و ایمان مستحکم خود توانستند پیروزی بزرگی را رقم بزنند.

وی با تاکید بر آگاهی و هوشیاری مردم در مقابل برنامه های شوم دشمنان انقلاب اسلامی بیان کرد: تحقق آرمان های انقلاب هدف همه ما است و پشتیبانی مردم از نظام و ولایت فقیه در سایه منویات رهبر فرزانه انقلاب ، کشور را از هرگونه تعرض مصون خواهد ساخت.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر