شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » جوانان ظرفیتی بی بدیل برای شهرستان نیکشهر هستند
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، مجیب حسنی سرپرست فرمانداری شهرستان نیکشهر در جلسه هم اندیشی با جوانان سطح شهرستان، گفت : جوانی ظرفیتی بی بدیل برای هر شخص است که اگر با نور ایمان ، اخلاص در عمل ، یادگیری دانش و مشورت در امورات همراه باشد می تواند باعث رشد و ارتقاء شغلی و اجتماعی هر فرد شود.

 

وی گفت : در اسناد بالا دستی و رهنمود های حکیمانه مقام معظم رهبری توجه ویژه ای به جوانان شده است که باید با برنامه های اولویت دار در فصول مختلف به امورات آنها بصورت تخصصی و با تشکیل کارگروه ها رسیدگی کنیم.

 

مجیب حسنی فرماندار نیکشهر افزود: فلسفه حضور جوانان در عرصه های مختلف مدیریتی و اجرایی امید بخشی، انگیزش فکری ، نوآوری و تحول آفرینی است.

 

حسنی در ادامه بیان کرد: حضور جوانان باید سر منشأ اعتماد سازی نسبت به این قشر تاثیر گذار باشد و با اقدامات معقولانه و منطقی بتوانند توجه به ظرفیت جوانان و نخبگان را بیش از پیش کنند.

 

وی اظهار داشت : تلاش خواهیم کرد همدلی بین طوائف را بیشتر کنیم و از دیدگاه های همه در پیشبرد اهداف ، رفع کمبود ها و تقویت زیر ساخت ها استفاده کنیم.

 

سرپرست فرمانداری شهرستان نیکشهر گفت : شهرستان اسطوره پرور نیکشهر در عرصه های مختلف بویژه فرهنگ و هنر زبان زد عام و خاص است که امیدواریم بتوانیم با استفاده از خرد جمعی گام های موثر بر حل مشکلات برداریم.

 

در این نشست جوانان ، ورزشکاران و نمایندگان انجمن های بخش های مرکزی ، بنت و آهوران مطالبات خود را بیان کردند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر