شما اینجا هستید

اخبار سوانح » حادثه رانندگی در شهر نیکشهر جان یک پاکبان را گرفت
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر ، سروان امیدی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیکشهر در تشریح جزئیات این حادثه گفت : ساعت ۱۱ شب بیست و هفتم اردیبهشت ماه ، پس از اعلام یک فقره تصادف فوتی در داخل شهر نیکشهر، بلافاصله کارشناسان راهور در محل حادثه حاضر شدند.

او گفت : پس از حضور کارشناسان و بررسی حادثه مشخص شد که سورای پژو ۴۰۵ ماده ۱۸۰ آیین نامه راهنمایی و رانندگی را نقض کرده و به علت عدم توجه به جلو با پاکبان زحمتکش برخورد می کند که منجر به فوت آن می شود .

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیکشهر افزود : عدم توجه به جلو یکی از رایج ترین علل تصادفات است که ناشی از عوامل متعددی از جمله سرعت غیرمجاز، عدم توجه به جلو، حواس‌پرتی، عدم رعایت فاصله مجاز و ایمن، نقص فنی در سیستم ترمز و عدم مهارت کافی در هدایت و کنترل وسیله نقلیه است.

فریبرز باور شهردار نیکشهر با ابراز تاسف از این حادثه گفت : محمد سلیم بلوچی پاکبان شهرداری نیکشهر که با رعایت اصول ایمنی و با لباس شب نما در بلوار امام خمینی در حال خدمت به شهروندان بود که با بی احتیاطی یک راننده جان خود را از دست داد.

شهردار نیکشهر در ادامه عنوان کرد : پاکیزگی شهرمان مدیون تلاش های شبانه روزی پاکبانانی است که همیشه در حال خدمات رسانی به شهروندان هستند.

وی ضمن تسلیت این حادثه ناگوار از شهروندان خواست تا در زمان رانندگی به ویژه هنگام شب دقت و توجه کافی را داشته باشند تا شاهد تکرار چنین حوادث تلخی نباشیم.

فریبرز باور شهردار نیکشهر گفت : محمد سلیم بلوچی از پاکبانان متعهد ، با ۸ سال سابقه کار در شهرداری نیکشهر ، ۳۵ سال سن دارد و دارای ۶ فرزند می باشد .

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر