شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » حسرت ۱۰ ساله مردم روستای وفا در نیکشهر برای ۵ کیلومتر آسفالت
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر ، بهبود و توسعه راه‌های روستایی یکی از نیازهای اساسی روستائیان است که نقش مهمی در تسهیل امورات و تامین نیاز های اولیه مردم در این مناطق دارد .

در شرایط کنونی بی‌توجهی به زیرساخت‌های ارتباطی در روستاها علاوه بر توسعه نامتوازن، منجر به شکاف اجتماعی و نابرابری فضائی خواهد شد.

رفت و آمد سخت و طاقت فرسای مردم در جاده های ناایمن و خاکی امان مردم را بریده است ولی همچنان بسیاری از پروژه های مهم عمرانی و ارتباطی در پیچ و خم بروکراسی اداری راکد مانده است.

ملک کدخدایی رئیس شورای اسلامی روستای وفا بخش بنت در این باره به خبرنگار ما می گوید: نامناسب بودن مسیر ارتباطی باعث شده است که مردم مسافت بیشتری را برای رسیدن به مرکز بخش طی کنند که این موضوع مشکلات زیادی را بوجود آورده است.

او در ادامه گفت : جاده وفا به بنت به طول ۵ کیلومتر سه روستا را به مرکز بخش بنت وصل می کند که متاسفانه ۱۰ سال است که بلاتکلیف مانده است.

رئیس شورای اسلامی روستای وفا افزود : در مواقع اضطراری و روزهای بارانی، تردد بسیار سخت و خطر ساز می‌شود و مردم و بیماران مجبور هستند برای حفظ جان خود با حداقل امکانات در روستا بمانند.

وی اظهارت داشت : سال‌هاست که وعده انجام این پروژه به مردم داده شده است اما با گذشت نزدیک به یک دهه ، هنوز این پروژه به سرانجام نرسیده است.

احمد کدخدایی دهیار روستای وفا نیز در این باره عنوان کرد : چند سالی است که این جاده به حال خود رها شده و پیمانکارانی هم که قبلا بر روی آن کار می‌کردند به دلیل کمبود اعتبارات جاده را نیمه تمام رها کرده اند.

دهیار روستای وفا گفت : اتمام و آسفالت این پروژه مهم ترین خواسته مردم است چرا که با گذشت یک دهه از شروع بکار آن کماکان مردم و اهالی این منطقه چشم انتظار اقدامی عاجل از طرف مسئولان هستند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر