شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » حمایت از جامعه کارگری اقدامی برای تحقق شعار سال
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، ضیاء الحق هاشمزهی فرماندار شهرستان نیکشهر در این دیدار با تبریک ماه مبارک رمضان و هفته کار و کارگر گفت : صیانت و پشتیبانی از جامعه کارگری و ارائه خدمات مطلوب به آنان می تواند باعث رشد و پویایی یک جامعه شود .

او گفت : حمایت از تولید به همراه مانع زدایی و پشتیبانی از طرح های کار آفرینی و ایده های خلاق از جمله استارت آپ ها جهت تحقق شعار سال، باید بیش از پیش مورد توجه دستگاه های اجرایی قرار گیرد .

فرماندار نیکشهر افزود : جامعه کارگری نقش بسزایی در توسعه و آبادانی کشور دارد که با تلاش شبانه روزی خود موجب رونق اقتصادی در یک منطقه می شوند .

هاشمزهی بیان کرد : با پیگیری های انجام شده در سال ۹۹، به منظور اشتغال زایی برای روستائیان و عشایر در سطح شهرستان نیکشهر به ۵۳۳ طرح تسهیلات پرداخت شده است .

ضیاء الحق هاشمزهی فرماندار نیکشهر اظهار داشت که ۵۴ تعاونی در سطح شهرستان نیکشهر زیر نظر ارگان های تابعه وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی مشغول به فعالیت هستند .

در پایان این دیدار اعضای روئسای دستگاه های اجرایی زیر نظر وزارت تعاون ،نمایندگان کارگران و کارفرمایان شهرستان نیکشهر با ارائه گزارش سالیانه، مشکلات و فعالیت انجام شده خود را تشریح کردند .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر