شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » درد و دل بی واسطه مردم با فرماندار نیکشهر
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر ، افت شدید ولتاژ برق در روستاهای حوزه کوچینک و آبگاه بیش از یک دهه است که مردم این منطقه را کلافه کرده و طی این چند سال خانواده های کم درآمد خسارات زیادی را متحمل شده اند.

 

فرسودگی خطوط ، افزایش جمعیت و وسایل برقی باعث شده است که مردم این منطقه تابستان های سخت و طاقت فرسایی را داشته باشند و نوشیدن آبی سرد در دمای بالای ۵۰ درجه بلوچستان برای آنها به یک رویا تبدیل شده است.

 

فرماندار شهرستان نیکشهر به همین منظور پای درد و دل مردم نشسته است و مردم بی واسطه مشکلات خود را بیان کرده اند.

مجیب حسنی فرماندار شهرستان نیکشهر در این دیدار گفت : افت شدید ولتاژ برق مشکلات فراوانی را برای مردم و کسبه های روستاهای آبگاه و کوچینک بوجود آورده است.

 

وی گفت: کار خط انتقال برق ملوران به آبگاه برای برون رفت مردم این منطقه از مشکل برق به صورت کوتاه مدت در حال انجام است که امیدواریم تا پایان خرداد سال جاری به اتمام برسد.

 

سرپرست فرمانداری شهرستان نیکشهر افزود: دهستان هیچان بیشترین مشکل برق در سطح شهرستان را دارد که برای رفع دائمی این مشکل باید پست برق احداث شود.

 

حسنی اظهار داشت : با توجه به مکاتبات صورت گرفته ، مطالعات کارشناسی و توجیهات فنی ، از طریق نماینده حوزه انتخابیه و مجموعه وزارت نیرو رایزنی خواهیم کرد تا شروع بکار پست هیچان هر چه زودتر انجام شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر