شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » دیدار اعضای دستگاه های تابعه وزارت تعاون با ائمه جمعه شهرستان نیکشهر
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، مصلح امیری رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نیکشهر در این دیدار گفت: تحقق شعار سال و رونق فعالیت های اقتصادی با تکریم و پشتیبانی کلیه نهاد های دولتی و غیر دولتی از جامعه کارگری امکان پذیر خواهد بود .

مسئول هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نیکشهر افزود : اقدامات خوبی در سال ۹۹ در حوزه اشتغال روستایی و عشایر صورت گرفته است که امیدوار هستیم با تلاش تمامی نهادها این روند در سال ۱۴۰۰ سیر صعودی داشته باشد.

حجت الاسلام والمسلمین مرتضی یعقوبی امام جمعه شهرستان نیکشهر نیز در دیدار با مسئولین سازمان تامین اجتماعی، بهزیستی ،فنی و حرفه ای، بانک رفاه کارگران ، صندوق کار آفرینی امید و اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با قدر دانی از تلاش های جامعه کارگری بیان کرد: تمامی دستگاه ها در راستای ماموریتی که دارند با تلاش و پشتکار و براساس تحقق و رسیدن به هدف شعار سال که همان رونق تولید و کسب و کار است گام های موثر بردارند.

مولوی وحیدی فر امام جمعه اهل سنت شهرستان نیکشهر نیز در دیدار با اعضای دستگاه های تابعه وزارت تعاون، ضمن تبریک ماه مبارک رمضان گفت : همواره باید حفظ و صیانت از کارگران به عنوان عضو مهمی از جامعه سر لوحه تمامی فعالیت ها قرار گیرد.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر