شما اینجا هستید

اخبار منطقه ای » دیدار و گفتگو بخشدار ساربوک با مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر از قصرقند، انور رئیسی بخشدار ساربوک گفت : کمیته امداد امام خمینی(ره) نهادی مقدس و یادگار حضرت امام راحل (ره) جهت رفع محرومیت از جامعه اسلامی است و در رسیدگی به امورات محرومان نقش بسزایی داشته است.

وی ضمن تقدیر از خدمات مؤثر کمیته امداد امام خمینی (ره) در رسیدگی به  افراد نیازمند جامعه، بر ضرورت خدمت رسانی به محرومین و خانواده های کم بضاعت و توانمند سازی هر چه بیشتر آنها  تاکید کرد.

بخشدار ساربوک افزود: اشتغال و خودکفایی مددجویان کمیته امداد از برنامه های اصلی این نهاد انقلابی است و باید با مشارکت و حمایت از مددجویان ، آموزش ، کارآفرینی وایجاد کارگاه های مختلف در جهت خودکفا شدن مددجویان تحت پوشش کمیته امداد تلاش شود.

انوررئيسي دیدار و سرکشی از محرومان و بررسی مشکلات این قشر از جامعه را جزء وظایف اصلی مسئولان دانست و گفت : دولت تمام تلاش خود را در جهت ایجاد رفاه و رفع نیازهای محرومان بکار گرفته است .

خيرمحمد رئيسی رئیس كميته امداد امام خمینی (ره) شهرستان قصرقند نیز در این دیدار قول پیگیری مشکلات و مطالبات مدد جویان روستای توکل را داد.

بخشدار ساربوک اظهار داشت که در پایان این دیدار بسته های مواد غذایی كه به همت كميته امداد تهيه شده بود بین مددجویان توزیع شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر