شما اینجا هستید

اخبار ویژه » رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) نیکشهر در پیامی سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را تبریک و تسلیت گفت
گروه : اخبار ویژه
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر،در متن این پیام چنین آمده است:

باسمه تعالی
مرگ در بستر برای مرد معرکه های مرد افکن، سزاوار نیست. او را باید در ردای شهادت تا خدا بدرقه کرد در هیاتی که عمود بر زمین باشد. قاسم سلیمانی را، سپهبد لشکر حق را در تابوتی باید تشییع کرد که قائم بر شانه ها بنشیند که او را جز این نمی توان تصور کرد چه در دوران دفاع مقدس و چه در سه دهه مبارزه با باطل که شهادت را زندگی می کرد.

حاج قاسم، پرچمدار کربلای مقاومت بود و امروز اگر چه دست عباس افتاد در سرزمینی که به کربلا گره خورده است اما پرچم همچنان در اهتزاز خواهد ماند که قافله سالار ایستاده است.

آری، قافله سالار ایستاده است و به صراحت از “انتقام سخت” به عنوان وعده صادق الهی سخن می گوید که یقه متجاوزان تروریست را خواهد گرفت.

ما استکبار را به غیرت شهیدان و به اقتدار ضریب یافته از خون پاکان، کمر خواهیم شکست چنان که صدای خرد شدن استخوان هایش به گوش همه جهان برسد ، مستکبران عالم امروز را در تقویم خود ثبت کنید.

همه کسانی که در این اقدام تروریستی نقش داشتند بدانند ساعت شنی مرگ شان به سرعت به زمان محتوم انتقام نزدیک می شود و ما همه آحاد ملت را از هر گرایش و سلیقه به وحدتی استوار تر می خوانیم.

در هنگامه ای چنین همه باید کنار هم باشیم و تحت لوای هدایت های ولی امرمان حضرت امام خامنه ای مدظله العالی در صراط مسقیم انقلاب گام برداریم.

ما فدائیان ولایت و مدافعان غیرت ایرانی در نهادمقدس کمیته امدادامام خمینی(ره) ضمن تبریک و تسلیت دومین سالگرد شهادت سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی به محضر امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و نایب برحقش حضرت امام خامنه ای دامت تاییداته و ملت شهید پرور ایران، دگر باره، با روح بلند سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش پیمان می بندیم که تا آخرین قطره خون مان در راه تحقق آرمان شهیدان و به نتیجه رسیدن “انتقام سخت” از استکبار جهانی و مشخصاً هیئت حاکمه پلید آمریکا جهانخوار از پای نخواهیم ایستاد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر