شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » رشد سه برابری کمک های خیرین نیکشهری در جشن گلریزان
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، سید عبدالحسین سجادی مدیر عامل ستاد دیه استان گفت : شانزدهمین جشن گلریزان، در ماه مبارک رمضان در شهرستان نیکشهر و چهارده شهرستان سطح استان برای آزادی ۴۲ زندانی غیر عمد برگزار شده است.

 

وی گفت : برای آزادی زندانیان غیر عمد در استان سیستان و بلوچستان مبلغ دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان لازم است که امیدواریم با کمک خیرین نیک اندیش و مردم بتوانیم این مبلغ را جمع آوری و موجب شادی دل خانواده های زندانیان غیر عمد بشویم.

 

مجیب حسنی سرپرست فرمانداری شهرستان نیکشهر در جنوب سیستان و بلوچستان بلوچستان در جشن گلریزان این شهرستان گفت : کمک های خیرین برای آزادی زندانیان غیرعمد در شهرستان نیکشهر نسبت به سال گذشته سه برابر رشد داشته است.

 

حسنی افزود: با نگاه پر مهر مردم و خیرین در سطح شهرستان مبلغ یک میلیارد و ۴۷۰ میلیون ریال جمع آوری و برای آزادی زندانیان غیر عمد تحویل ستاد دیه استان شده است.

 

سرپرست فرمانداری شهرستان نیکشهر ضمن دعوت از عموم مردم استان برای کمک به آزادی زندانیان غیر عمد گفت: اقدامات پیشگیرانه توسط مردم ، ترویج فرهنگ بیمه و رعایت اصول و قوانین می تواند از بسیاری از مشکلات و آسیب ها جلوگیری کند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر