شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » رقابت ۵۷۲ داوطلب در بزرگترین رویداد علمی کشور برای اولین بار در بنت
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، اسحاق شاهوزهی رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بنت گفت : ۵۷۲ داوطلب دختر و پسر از منطقه بنت برای نخستین بار در ماراتن نفس گیر کنکور سراسری با رعایت تمامی دستور العمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا با هم رقابت کردند .

او گفت : رقابت ۴ روزه داوطلبان کنکور سراسری ۱۴۰۰ در ۵ گروه آزمایشی هنر با ۲۹ داوطلب، ۱۳ زن و ۱۶ مرد ، علوم انسانی با ۴۴۴ داوطلب، ۲۵۸ زن و ۱۸۶ مرد ، علوم تجربی با ۵۴ داوطلب ، ۳۴ زن و ۲۰ مرد ، علوم ریاضی و فنی با ۸ داوطلب ، ۳ زن و ۵ مرد و زبان خارجه با ۳۷ داوطلب،۲۸ زن و ۹ مرد در ۲ حوزه امتحانی با تمهیدات لازم و در شرایط مطلوب برگزار شد .

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در بخش بنت افزود : بیشترین تعداد شرکت کنندگان در گروه آزمایشی علوم انسانی با ۴۴۴ داوطلب و کمترین آن در گروه آزمایشی ریاضی و فنی با ۸ داوطلب بود که از مجموع ۵۷۲ نفر داوطلب کنکور سراسری ۱۴۰۰ منطقه بنت، ۳۳۶ نفر دختر و ۲۳۶ نفر پسر بودند.

شاهوزهی بیان کرد : در اولین کنکور سراسری بخش بنت ، ۷۰ نفر بعنوان عوامل اجرایی مسئولیت برگزاری این رقابت علمی را بر عهده داشتند .

اسحاق شاهوزهی رئیس آموزش و پرورش منطقه بنت گفت : از همه کسانی که یاری رسان آموزش و پرورش در برگزاری مطلوب کنکور سراسری ۱۴۰۰ بوده اند ، بالاخص بخشدار بنت ، فرماندهی حوزه بسیج ، شهرداری ، نیروهای امدادی و انتظامی و دستگاه های اجرایی تشکر و قدر دانی می کنیم .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر