شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » روند سرمایه گذاری در نیکشهر رو به رشد است و پروژه های مهمی در این شهرستان صورت می گیرد
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، ماندانا زنگنه معاون استاندار سیستان و بلوچستان ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند گفت : تمام تلاش خود را برای کمک به سرمایه گذاران بخش خصوصی به کار می گیریم و برای تسریع در روند کار پروژه های مهمی اقتصادی از آن ها حمایت می کنیم .

او گفت : اقدامات مهم و برجسته ای در بخش های اقتصادی و زیر ساختی شهرستان نیکشهر در حال انجام است که نشان از رشد سرمایه گذاری و رفع موانع تولید در این شهرستان دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان با قدر دانی از زحمات فرماندار شهرستان نیکشهر افزود : بخش بزرگی از فعالیت های انجام شده در نیکشهر با پیگیری و پشتیبانی فرماندار این شهرستان انجام شده است که قطعا ثمرات آن در آینده برای مردم و توسعه این منطقه خواهد بود .

ضیاء الحق هاشمزهی فرماندار شهرستان نیکشهر نیز در ادامه گفت : در سومین روز از هفته دولت با حضور معاون اقتصادی استاندار چند طرح به بهره برداری رسید و از پروژه مهم اقتصادی شهرستان بازدید شد .

فرماندار نیکشهر اظهار داشت : ۴۵ واحد مسکونی در قالب طرح مسکن محرومین با اعتباری بیش از ۳ و نیم میلیارد تومان از محل اعتبارات سال ۹۹ با ۵۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی ارزان قیمت و ۳۰ میلیون تومان کمک بلاعوض به نمایندگی از کلیه واحد ها در روستای زیرک آباد به بهره برداری رسید.

وی گفت : بازدید از طرح بزرگ پرورش مرغ گوشتی هیچان ، بررسی پرونده های مهم اقتصادی شهرستان و بازدید از سطح شهر از دیگر برنامه معاون اقتصادی استاندار در شهرستان نیکشهر بود.

در ادامه نیز معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان به همراه فرماندار شهرستان نیکشهر با حضور در شهرستان جدید التاسیس لاشار با بازدید از ساختمان بخشداری پیپ، مدرسه شش کلاسه روستای جاکس و نمایشگاه صنایع دستی و توانمندی های محلی را افتتاح کردند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر