شما اینجا هستید

اخبار ویژه » زادگاه جوانترین شهید کشور نیازمند توجه بیشتر است
گروه : اخبار ویژه

به گزارش نیکشهر خبر، رحمدل بامری معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان در مراسم معارفه سرپرست فرمانداری نیکشهر در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت : نیکشهر میزبان شهید سبیل اخلاقی با ۱۱ سال و هشت ماه بعنوان جوانترین شهید کشور است که می طلبد خدمتگزاران به نظام با تلاش شبانه روزی نسبت به توسعه و آبادانی این خطه از میهن اسلامی کوشش کنند.

 

وی با قدردانی از تلاش و خدمات ضیاء الحق هاشمزهی فرماندار سابق نیکشهر افزود : خدمت به نظام و مردم و حل مشکلات آنها بزرگترین افتخار مسئولین است و برای کم کردن آلام مردم از تمام ظرفیت ها استفاده شود.

 

وی بر پیگیری مطالبات و مشکلات مردم در چارچوب قوانین و مقررات، جذب به موقع اعتبارات، انعکاس درد مردم، سرکشی به روستاها تاکید و گفت : فرماندار جدید نیکشهر با همراهی قشرهای مختلف مردم به ویژه علما ، معتمدان و مسئولان ، برای کاهش مشکلات شبانه‌روزی تلاش کند تا رضایتمندی عمومی مردم را در پی داشته باشد.

 

وی ادامه داد: مردم وقتی احساس کنند مسئولین در کنار آن هستند و مشکلات را پیگیری و در راستای حل آنها گام بر می دارند قطعا لبخند رضایت بر لب خواهند داشت و با دعای خیر آنان را بدرقه می‌کنند.

 

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه شهرستان نیکشهر نسبت به گذشته در بسیاری از شاخص های توسعه ای پیشرفت شایانی کرده است ، اظهار داشت : هم اینک علی رغم کمبودهای اعتباری با تلاش مسئولین نظام جمهوری اسلامی در رده‌های مختلف ، شاهد عمران و آبادانی این شهرستان هستیم و روز به روز مشکلات آن نیز کمتر خواهد شد.

 

بامری با اشاره به اینکه فرمانداران باید خدمتگزار و سرباز نظام باشند ، بیان کرد : مسوولان در دولت انقلابی سیزدهم بصورت جهادی کار کنند و ارتباط با مردم و برنامه های کاری خود را براساس برنامه‌های دولت مردمی پیش ببرند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر