شما اینجا هستید

اخبار ویژه » ساده زیستی امام راحل الگویی مناسب برای همگان است/ حضور حداکثری مردم در انتخابات توطئه‌های دشمن را ‏بی‌اثر می‌کند
گروه : اخبار ویژه
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، سرهنگ علی اکبر صفوی فرمانده سپاه شهرستان نیکشهر در این مراسم گفت : حضرت امام خمینی (ره) از زمان شروع مبارزات علیه رژیم طاغوت تا پایان حیات مبارکشان همیشه در میدان عمل بعنوان فرماندهی بی نظیر و مدبّر در مسیر تحقق آرمان های انقلاب و قیام مردم نقش آفرینی بسزایی داشته است.

او گفت : مکتب امام ، مکتب اسلام و اعتقاد به خداوند متعال است و شیوه زندگی و ساده زیستی امام راحل الگویی مناسب برای همگان است .

فرمانده سپاه شهرستان نیکشهر افزود: ملت بزرگ ایران به پشتوانه ایمان به خداوند و با دستانی خالی در برابر دولت های استکباری زمان با رهنمودهای امام و پس از ایشان مقام معظم رهبری توانسته است در هر میدان و عرصه ای سربلند و پیروز باشد .

سرهنگ صفوی با اشاره به انتخابات ۲۸ خرداد و دعوت مردم به حضور حداکثری در این رویداد مهم سیاسی و اجتماعی ، بیان کرد : مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تضمین کننده آینده کشور و پشتوانه ای مستحکم برای نظام است .

وی گفت : تشویق به حضور پر شور مردم پای صندوق های رای برای همه یک تکلیف و وظیفه عمومی است که نقش نخبگان ، علماء ، معتمدین و سران طوایف پررنگ تر می باشد .

فرمانده سپاه نیکشهر در ادامه عنوان کرد : دستاورد های های نظام جمهوری اسلامی ایران در این چند دهه، در همه حوزه ها چشمگیر بوده و امروز انتخابات فرصتی است تا مردم با همبستگی و انسجام ملی سرنوشت چهار ساله کشور را تعیین کنند .

سرهنگ علی اکبر صفوی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان نیکشهر در پایان اظهار داشت که مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تضمین کننده آینده کشور است می تواند عاملی مهم برای خنثی سازی نقشه های شوم دشمنان باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر