شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » سارقان ۱۷ دستگاه چرخ خیاطی در نیکشهر به دام قانون افتادن
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، سرهنگ محمودرضا صادقی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیکشهر گفت: در پی سرقت ۱۷ دستگاه چرخ خیاطی از چند مغازه در یکی از مجتمع های تجاری نیکشهر، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

او گفت : باتوجه به حساسیت موضوع و بالا بودن ارزش ریالی اموال مسروقه، تحقیقات گسترده ای برای شناسایی و دستگیری سارقان وکشف اموال مسروقه صورت گرفت که در نتیجه انجام اقدامات فنی و تخصصی کار آگاهان پلیس یکی از سارقان شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی در یک اقدام ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نیکشهر افزود: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی ابتدا منکر هرگونه جرم ارتکابی شده ولی پس از روبه رو شدن با شواهد و ادله محکم پلیس سرانجام لب به اعتراف گشود و به سرقت اموال مغازه های مجتمع تجاری اعتراف کرد.

سرهنگ صادقی بیان کرد: در تحقیقات تکمیلی بعدی مشخص شد متهم به همراه همدستش که یکی از افراد شاغل در مجتمع تجاری بود نقشه سرقت را طراحی و شبانه با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت به محل وقوع جرم رفته و پس از برش قفل های درب مغازه ها، اقدام به سرقت ۱۷ دستگاه چرخ خیاطی ازمغازه ها کرده بودند.

فرمانده انتظامی شهرستان نیکشهر خاطر نشان کرد: با انجام تحقیقات میدانی و پیگیری های شبانه روزی همدست سارق نیز شناسایی و دستگیر و تمامی اموال مسروقه که در پشت بام منزل وی مخفی شده بودند کشف و به پلیس آگاهی شهرستان منتقل شدند.

وی در پایان از کسبه ها خواست به منظور پیشگیری از سرقت اموال مغازه ها نسبت به نصب دوربین مداربسته و همچنین نصب درب ها و حفاظهای استاندارد، درمحل کسب و کار خود اقدام و در صورت مشاهده موارد مشکوک موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر