شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » سه سند بالا دستی را سر لوحه کار خود قرار می دهم

به گزارش نیکشهر خبر، مجیب حسنی سرپرست فرمانداری شهرستان نیکشهر گفت : مفاد اقتصاد مقاومتی در حال حاضر و در شرایط کنونی تنها راه نجات اقتصاد کشور است و برای اجرایی کردن آن باید همگام و هم‌سو با سیاست های دولت مردمی برنامه ریزی کرد.

 

وی گفت : تمامی مسائل و مشکلات مطرح شده در جلسه معارفه در سه سند بالا دستی و نامه امیرالمومنین (ع) به مالک اشتر وجود دارد که قطعا به تمام آنها از جمله حضور در بین مردم ، استفاده از نظریات نخبگان ، سلامت کار کردن و سلامت زیستن و استفاده از قابلیتهای بی‌نظیر مناطق مختلف عمل خواهم کرد.

 

حسنی سرپرست فرمانداری شهرستان نیکشهر افزود : براساس برنامه دولت مردمی و خدمت صادقانه عمران و آبادانی نیکشهر را شتاب می دهیم و همینجا اعلام می کنم تمامی مدیران ادارات نیکشهر با برنامه و با اهداف از پیش تعیین شده گام بردارند.

 

مجیب حسنی سرپرست فرمانداری نیکشهر با قدردانی از استقبال گسترده قشرهای مختلف مردم شهرستان‌های نیکشهر، سیب و سوران، قصرقند، راسک، سرباز و لاشار گفت : خدمات و فعالیت‌های دکتر هاشمزهی در نیکشهر ماندگار است و اینکه مردم و امامان جمعه راضی هستند نشان از موفقیت وی در انجام امورات می باشد.

 

حسنی با اشاره به اینکه مردم نیکشهر مردمانی مهمان نواز ، اسطوره پرور و نجیب هستند ، بیان کرد : تمامی مدیران ادارات نیکشهر با تکریم مردم و مراجعین همگام با سیاست‌های دولت برای رفع مشکلات مردم گام بردارند و امید و رضایت عمومی برای جامعه به ارمغان بیاورند.

 

وی ادامه داد : سلامت کار کردن مدیران و یک فرماندار سبب می‌شود که اسیر بندگان نشود و فقط برای خدمت صادقانه و رضایت خداوند گام بردارد و این خواست دولت انقلابی ، جهادی و مردمی است.

 

وی افزود: با همراهی و حمایت استاندار سیستان و بلوچستان، معاون سیاسی و اجتماعی استانداری، نمایندگان مردم حوزه انتخابیه چابهار و ایرانشهر برای پیگیری مطالبات و مشکلات مردم تلاش شبانه روزی می‌کنم و به تمام نقاط دور افتاده نیکشهر از جمله توتان و مهمدان، بنت، آهوران، چاهان ، متسنگ ،گو، کوه سفید، آبگاه ،کوچینک و هنزم و زیردان سفر و از نزدیک مشکلات را پیگیری و بر اساس اولویت برای رفع آنان گام بر می دارم.

 

سرپرست فرمانداری نیکشهر به تدوین برنامه درست و قابل اجرا و با هدف حرکت کردن مدیران دستگاه‌های تاکید و خاطرنشان کرد: استفاده و بهره‌مندی از اعتبارات ملی، محرومیت زدایی و توسعه سواحل مکران می‌تواند بسیاری از مشکلات نیکشهر را مرتفع و زمینه توسعه را فراهم کند.

 

حسنی گفت : تمامی مشکلات، مطالبات و نیازمندی های مطرح شده از سوی سخنرانان به ویژه امامان جمعه، شورای اسلامی شهرستان در این مراسم را با جان و دل گوش و یاداشت نموده تا پیگیری و به نتیجه برسانم.

سرپرست فرمانداری نیکشهر اظهار داشت : تمامی اعضای شورای اداری روز شنبه تا ساعت ۱۰ صبح برنامه‌های جامع خود تا سال ۱۴۰۴ را آماده و تحویل فرمانداری بدهند ، قطعا مدیری که این همه وقت برنامه ننوشته و نداشته طی ۲ روز هم نخواهد توانست آماده کند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر