شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » شهردار جدید شهر نیکشهر انتخاب شد
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، در دومین جلسه رسمی بررسی و انتخاب شهردار نیکشهر که با حضور پنج عضو اصلی شورای شهر برگزار شد ، بعد از بحث و تبادل نظر و بررسی سوابق افراد مورد نظر ، ریاض بلوچی با کسب ۳ رای بعنوان شهردار نیکشهر انتخاب شد و برای طی مراحل قانونی وی را به استانداری سیستان و بلوچستان معرفی کردند.

شهردار جدید نیکشهر متولد سال ۱۳۶۴ است و از سال ۹۶ تاکنون ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نیکشهر را بر عهده دارد.

معلم رسمی آموزش و پرورش با مدرک کارشناسی آموزش ابتدایی ، فارغ التحصیل رشته جامعه در مقطع کارشناسی ارشد ، مدرس دانشگاه های آزاد اسلامی ، پیام نور و مجتمع عالی سلامت و دانشجوی مقطع دکترای رشته جامعه شناسی سیاسی از سوابق علمی ریاض بلوچی می باشند.

وی همچنین در سال ۹۰ بعنوان جوان نمونه شهرستان و در سال ۹۲ بعنوان هنرمند نمونه شهرستان نیکشهر انتخاب شد.

۱۵ سال اجرا در هنر های صحنه ای ، ۱۲سال سابقه نمایندگی فروش در صنف مبلمان منزل و لوازم اداری و دفتری ، مجری و گزارشگر صدا و سیما، عضو افتخاری هئیت فوتبال نیکشهر به مدت ۲ سال ، عضو فعال انجمن های شعر و ادب ، نمایش ،موسیقی و قرآن در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ،عضو فعال انجمن فرهنگی و هنری داز ماه مکران ،عضو افتخاری انجمن کانون هنر های نمایشی ایران ،عضو فعال موسسه مردم نهاد فرهنگی و ادبی آفتاب هنر نیکان از جمله فعالیت اجرایی شهردار جدید شهر نیکشهر هستند‌.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر