شما اینجا هستید

اخبار ویژه » صعود تیم فوتبال شهرستان نیکشهر به مسابقات لیگ دسته سه کشور
گروه : اخبار ویژه
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر، محسن رئیسی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نیکشهر گفت : مسابقات جام شهداء وحدت استان در چهار گروه و با حضور ۱۷ تیم برگزار شده است که در مرحله گروهی شهرستان های نیکشهر ، ایرانشهر ، زاهدان و زابل میزبان این رقابت ها بوده اند .

او گفت : تیم فوتبال نیکشهر در مرحله نیمه نهایی با غلبه بر تیم کورش کبیر زابل توانست به مرحله پایانی این مسابقات راه یابد .

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نیکشهر افزود : منتخب نیکشهر در بازی پایانی مقابل تیم عقاب زاهدان با نتیجه صفر بر صفر در وقت های قانونی ، توانست در ضربات پنالتی ۵ بر ۴ به پیروزی برسد و بعنوان نماینده استان به مسابقات لیگ دسته سه کشور در سال ۱۴۰۰ صعود کرد .

وی ضمن تبریک قهرمانی تیم فوتبال منتخب نیکشهر در این مسابقات بیان کرد : فینال مسابقات فوتبال سطح اول استان جام “شهداء وحدت” به میزبانی شهر نیکشهر در استادیوم ۲ هزار نفری شهید صغیرا با حضور جمعی از مسئولین و علاقمندان به ورزش فوتبال برگزار شد .

محسن رئیسی گفت : تیم نیکشهر از بازیکنان با استعداد مناطق مختلف شهرستان تشکیل شده و بیشتر هزینه های آن توسط سرپرست و بازیکنان این تیم تامین شده است و هیچ گونه اسپانسری نداشته اند .

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نیکشهر بیان کرد: در مرحله گروهی این مسابقات هلال احمر شهرستان و اداره آموزش و پرورش نیکشهر با اداره ورزش و جوانان در تامین خوابگاه تیم ها همکاری داشته اند .

محسن رئیسی افزود : در این دوره از مسابقات عبدالرحمن بلیده معروف به خان ، بازیکنان تیم منتخب نیکشهر با به ثمر رساندن ۹ گل توانست عنوان آقای گلی مسابقات را کسب کند .

محسن رئیسی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نیکشهر اظهار داست که شهرستان نیکشهر دارای استعداد های فوتبالی زیادی بالاخص در مناطق روستایی است که اگر از آنها حمایت شود قطعا می توانند موفقیت های بیشتری کسب کنند .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر