شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » ظرفیت های گردشگری نیکشهر آماده استقبال از مسافران نوروزی است
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، محمد بلوچ زهی بخشدار مرکزی نیکشهر در حاشیه بازدید از محل احداث بازارچه صنایع دستی و محصولات کشاورزی این بخش گفت : امکانات‌ رفاهی ، اقامتی و ظرفیت های گردشگری سطح بخش مرکزی نیکشهر با برنامه ریزی های انجام شده و همکاری تمامی نهاد های اجرایی آمادگی کامل را برای پذیرایی باشکوه و متنوع از هموطنان را دارد.

 

وی گفت : بخش مرکزی نیکشهر ظرفیت های عظیمی در تولید صنایع دستی، دارو های گیاهی و محصولات کشاورزی ارگانیک را دارد که علاوه بر درآمد زایی برای مردم باعث رونق صنعت گردشگری و علاقمندی هموطنان از اقصی نقاط کشور برای بازدید از مناطق بکر و طبیعی این بخش شده است.

 

بخشدار مرکزی نیکشهر افزود: در نوروز ۱۴۰۱ بازارچه محلی صنایع دستی و محصولات کشاورزی دهکده گردشگری هیچان واقع در محور ترانزیتی ایرانشهر به نیکشهر حد فاصل روستای هیچان با عرضه غذا های محلی ، صنایع دستی ، دارو های گیاهی و اجرای موسیقی سنتی میزبان گردشگران و مسافران در ایام نوروز خواهد بود.

 

محمد بلوچ زهی بخشدار مرکزی نیکشهر گفت : بازدید هموطنان از مناطق مختلف شهرستان نیکشهر به ویژه مناطق روستایی و بکر بخش مرکزی می تواند نوروزی به یاد ماندنی برای آنها رقم بزند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر