شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » فعالین اقتصادی برای اشتغال جوانان وارد عرصه تولید شوند
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی یعقوبی در جمع نمازگزاران مسجد جامع الزهرا شهرستان نیکشهر گفت: شهرستان نیکشهر با موقعیت استراتژیک و قرار گرفتن در پس کرانه های سواحل مکران ، هیچ گونه کارخانه تولیدی و صنعتی برای اشتغال جوانان ندارد و جوانان مجبور هستند برای اشتغال به کشورهای حاشیه خلیج فارس بروند.

وی گفت: با توجه به بیان مشکلات شهرستان در حضور استاندار ، از همه سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی برای ورود به عرصه تولید جهت اشتغال جوانان شهرستان نیکشهر دعوت می کنیم که این امر قطعا با حمایت های استاندار و مسئولین شهرستان ، موجب رونق اقتصادی منطقه و اشتغال جوانان خواهد شد.

امام جمعه شهرستان نیکشهر با تبریک میلاد حضرت رسول اکرم(ص) و هفته وحدت افزود: رسیدن به هدف خلقت انسان ها در گروی پیروی از سیره نبی رحمت ، الگوی بشریت حضرت محمد مصطفی(ص) است و هر چقدر زندگی ما به سیره پیامبر مزین باشد به سعادت و خوشبختی واقعی نزدیک تر شده ایم.

حجت الاسلام والمسلمین مرتضی یعقوبی امام جمعه شهرستان نیکشهر بیان کرد: در حال حاضر در جنگ ترکیبی و چند ضلعی دشمن قرار گرفته ایم و باید برای مقابله نیز بصورت چند بعدی دفاع کنیم که دیپلماسی قوی دفاعی و سفر های دوره ای مسئولین ارشد نظام از جمله سرلشکر باقری به روسیه و پاکستان در همین راستا بوده است.

امام جمعه شهرستان نیکشهر در خطبه پایانی نماز جمعه شهر نیکشهر اظهار داشت : وضع و رفع تحریم ها به دست دشمنان ملت ایران است ، اما خنثی سازی تحریم ها با عدم اعتماد به دشمن ، اتکاء به ظرفیت های داخلی کشور ، وحدت و انسجام قوا و کاهش وابستگی نفتی امکان پذیر است و می تواند اثر تحریم های ظالمانه را کاهش دهد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر