شما اینجا هستید

سیاست » لزوم تعامل تمامی دستگاه ها برای حماسه آفرینی در انتخابات ۲۸ خرداد
گروه : سیاست
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، عباس داوودی جانشین ستاد انتخابات نیکشهر گفت : تمهیدات و برنامه‌ ریزی لازم جهت برگزاری باشکوه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در شهرستان نیکشهر صورت گرفته است.

او گفت : قانون محور اصلی تمام فعالیت های انتخاباتی است که با نشست های مستمری که در چند ماه اخیر داشته ایم با کمک نهاد های مختلف در تلاش هستیم تا انتخاباتی منظم را برگزار کنیم .

جانشین ستاد انتخابات نیکشهر افزود : برنامه ریزی لازم برای شعب اخذ رای در مناطق شهری و روستای و تامین امکانات لازم در شهرستان نیکشهر صورت گرفته و همچنین هماهنگی های لازم با بخشداران و مدیران اجرایی در این زمینه انجام شده است.

در این دیدار دکتر میر عبدی رئیس هیات نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد : آنچه که باید مد نظر همه ما در هیات نظارت و اجرایی قرار گیرد فرمایشات مقام معظم رهبری است که فرمودند : آن کسانی که اداره صندوق ها به عهده آنها است ، باید کمال امانت را رعایت کنند ، یعنی در این زمینه اندک تخلفی ، خیانت در امانت است .

رئیس هیات نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری استان با اشاره به صیانت از آرای مردم و پذیرش نتایج انتخابات و تاکید بر رعایت حقوق داوطلبان و اجرا و نظارت مستمر بر فرآیند انتخابات گفت : در روز های باقی مانده تا انتخابات ، تعامل بسیار خوبی بین هیات های اجرایی ، نظارت و بازرسی استان وجود دارد که قطعا شاهد یک حماسه ارزشمند و بزرگ برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهیم بود.

حجت الاسلام والمسلمین مرتضی یعقوبی امام جمعه شهرستان نیکشهر نیز اظهار داشت که حضور و مشارکت مردم در انتخابات می تواند صلابت و اقتدار ملت ایران را بار دیگر برای جهانیان نمایان کند .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر