شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » مدرسه ۶ کلاسه روستای سوچنکان نیکشهر افتتاح شد
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، رئیس هیئت مدیره بنیاد کشور در آیین افتتاحیه این آموزشگاه گفت : فعالیت در حوزه های عام المنفعه یک اقدام ارزشمند و معنوی است و تشویق خیرین به چنین اقدامات ماندگاری را وظیفه خود می دانیم.

حجت الاسلام والمسلمین مرتضی یعقوبی امام جمعه شهرستان نیکشهر در این مراسم بیان کرد: خیرین در سال های اخیر تاثیر بسزایی در عمران و آبادانی کشور داشته اند و با اقدامات خیر خواهانه در مناطق محروم لبخند را به مردم هدیه داده اند .

امام جمعه شهرستان نیکشهر افزود : ساخت مدرسه بالاخص در مناطق محروم می تواند علاوه بر پرورش نیروهای انسانی کار آمد از بسیاری از نا هنجاری های اجتماعی جلوگیری کند.

ساره باور مدیر آموزش و پرورش نیکشهر ضمن قدر دانی از خیرین مدرسه ساز اظهار داشت : نگاه خیرین کشوری به تامین زیر ساخت های آموزشی برای مناطق کم برخوردار گامی موثر برای تحقق عدالت آموزشی است.

حسین اصغر روکی نماینده خیّر و سرپرست ساخت مدرسه ۶ کلاسه سوچنکان گفت : این مدرسه توسط وارث زنده یاد نصرالله یاوری در مساحتی ۱۰۰۰ متر مربعی و با یک میلیارد تومان اعتبار در روستای محروم سوچنکان ساخته شده است .

وی افزود : این مدرسه با زیر بنای ۴۱۰ متر مربع با پیگیری و همکاری اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیکشهر در مدت ۳ سال به بهره برداری رسیده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر