شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » مردم با حضور پرشور در انتخابات کاندید اصلح را انتخاب کنند
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی یعقوبی امام جمعه شهرستان نیکشهر در این همایش گفت : حضور مردم در پای صندوق های رای در شرایط کنونی بسیار حائز اهمیت است و باید همه ما مردم را به شرکت در انتخابات دعوت کنیم .

او گفت : انتخابات ۲۸ خرداد روز سرنوشت سازی برای ملت بزرگ ایران است و مردم با حضور خود حماسه ای دیگر را رقم خواهند زد .

مولوی وحیدی فر امام جمعه اهل سنت شهرستان نیکشهر ضمن دعوت از مردم برای حضور در انتخابات عنوان کرد : مردم اهل سنت استان در انتخابات شرکت خواهند کرد و به کاندیدای اصلح رای می دهند .

حسین رئیسی از معتمدین شهرستان نیکشهر در این همایش ، ایران اسلامی را به حرمی تشبیه کرد که باید همه مردم از این حرم و خیمه محافظت کنند و با حضور خود در انتخابات همدلی و همبستگی خود را به جهانیان اعلام کنند .

مولوی قریشی امام جمعه شهرستان فنوج در همایش بصیرتی انتخابات ۱۴۰۰ بیان کرد : مردم میهن دوست استان سیستان و بلوچستان برای ایرانی سربلند با حضور در پای صندوق های رای سرنوشت خود را رقم بزنند.

ضیاء الحق هاشمزهی فرماندار شهرستان نیکشهر با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده توسط دولت برای برگزاری انتخاباتی منسجم و سالم گفت : ما با تمام توان سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا را برگزار خواهیم کرد .

هاشمزهی فرماندار نیکشهر با دعوت از مردم برای حضور در انتخابات و انتخاب کاندیدای اصلح اظهار داشت: کلیه عوامل اجرایی و نظارت به صورت هماهنگ در ۲۸ خرداد انتخاباتی با شکوه و پرشور را برگزار می کنند و از آرای مردم بعنوان یک امانت گرانبها صیانت خواهند کرد .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر