شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » مرگ تلخ نوجوان ۱۳ ساله در نیکشهر
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، محمد بلوچی عضو شورای اسلامی روستای رودگلندام در تشریح جزئیات این خبر گفت : محمد درزاده نوجوان ۱۳ ساله اهل رودگلندام که به دلیل مشکل کلیوی از درد به خود می پیچید با مراجعه خانواده اش به درمانگاه بنت به دلیل بسته بودن و عدم پاسخگویی پزشک جان خود را از دست داد.

او گفت : خانواده محمد ساعت سه و نیم بعد از ظهر در حالی که فرزندشان بیهوش بود به درمانگاه می رسند که با در بسته درمانگاه مواجه می شوند و اجازه ورود به آنان داده نمی شود.

عضو شورای بخش بنت افزود: بعد از یک و نیم ساعت گریه و فریاد خانواده محمد ، بالاخره ساعت پنج بعد از ظهر نگهبان پس از اینکه حال خراب مریض را می بیند اجازه ورود را می دهد و پزشک را مطلع می کند .

بلوچی می گوید : پزشک پس از نیم ساعت در محل حاضر می شود اما با جسم بی جان نوجوان معصوم مواجه می شود .

عضو شورای اسلامی روستای رودگلندام در ادامه گفت : پزشک با لحنی تند با خانواده داغدار محمد برخورد می کند که زیبنده یک پزشک نیست .

محمد بلوچی اظهار داشت : محمد اولین و آخرین قربانی این بی تدبیری نیست و هر ساله چندین نفر از همشهریان ما در بخش بزرگ اما محروم بنت با کوچک ترین مریضی جان خود را از دست می دهند .

وی در پایان افزود : امیدواریم مسئولین فکری جدی برای درمانگاه شهر بنت کنند تا دیگر شاهد داغدار شدن خانواده های محروم این منطقه نباشیم .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر