شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » مشکلات مددجویان بخش ساربوک شهرستان قصرقند با حضور مدیر کل کمیته امداد بررسی شد
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، سید مهدی عبادی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌ و بلوچستان در دیدار با مددجویان بخش ساربوک شهرستان قصرقند گفت: معيشت جامعه مددجویان و رفع سریع مشکلات آنها باید مورد توجه ویژه مدیران مستقر در شهرستان ها قرار گیرد.

او گفت : ارائه خدمات مطلوب با رعایت کرامت انسانی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) از رسالت های مهم این نهاد است.

مدیر کل کمیته امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان افزود: کمیته امداد یکی از دستگاه های برتر در پاسخگویی به درخواست های مردم است و همواره همکاران ما تمام تلاش خود را جهت خدمات دهی مناسب به کار برده اند.

وی در ادامه عنوان کرد : با حضور در منزل تعدادی از مددجویان کمیته امداد بخش ساربوک دستور سریع نسبت به حل مشکلات آنها صادر شد و علاوه بر بازدید از مرکز نیکوکاری محمد رسول الله(ص) این بخش به این خانوار ها بسته های کمک معیشتی و کارت هدیه اهدا شد.

انور رئیسی بخشدار ساربوک شهرستان قصرقند در استقبال خود به همراه امام جمعه، اعضای شورای شهر و معتمدین از مدیر کل کمیته امداد استان ضمن تشریح خدمات نهاد مقدس کمیته امداد گفت : خدمت بی منت به مردم و رفع فقر و محرومیت مهم ترین هدف کمیته امداد است که به خوبی این نقش را در جامعه ایفا می کند.

وی بیان کرد: استقرار نمایندگی کمیته امداد در بخش ساربوک از مهم ترین خواسته های مددجویان این بخش است که قول فعالیت دو روزه کمیته امداد در بخش ساربوک برای خدمات رسانی و کاهش هزینه ها به مردم داده شده است.

او گفت : آمادگی لازم برای تامین تجهیزات مورد نیاز جهت استقرار نمایندگی کمیته امداد را داریم و برای راه اندازی آن وسایل لازم را فراهم خواهیم کرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر