شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » بازدید معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از محور های روستایی نیکشهر
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، صبح امروز معاون راه های روستایی سازمان راهداری کشور با حضور در روستای آبگاه بخش مرکزی نیکشهر آخرین وضعیت راه های روستایی این منطقه را بررسی کرد .

شعبانعلی خاوری در حاشیه بازدید از جاده های جکان ، کوچینک و آبگاه گفت : استاندارد سازی و بازگشایی مسیر های روستایی با اولویت مناطق صعب العبور در دستور کار سازمان راهداری کشور قرار دارد .

وی در این سفر که با همراهی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان، معاونین و رئیس اداره راهداری شهرستان نیکشهر صورت گرفت ، عنوان کرد : باید از تمامی ظرفیت های مجموعه بزرگ سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور جهت برخورداری مردم روستایی از جاده های مناسب استفاده کرد .

همچین دهیار روستای آبگاه در این بازدید ، بازگشایی محور روستایی آبگاه به کلچات را مهم ترین خواسته مردم این منطقه عنوان کرد و افزود : بازگشایی این محور می تواند باعث خارج شدن این منطقه بزرگ از بن بست در مواقع بارندگی های سیل آسا شود .

حاتم کدخدا ضمن قدر دانی از حضور مسئولین سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در روستای آبگاه گفت: بازگشایی محور آبگاه به کلچات یکی از مطالبات دیرینه مردم این منطقه است که به دلیل نبود مسیرهای سخت و کوهستانی می توان آن را در مدت زمان کوتاه به بهره برداری رساند .

بازدید از محور صعب العبور و کوهستانی آبگاه به کلچات ، راه های روستایی بخش بنت ، مسیر ارتباطی منطقه عشایری بارگدن از دیگر برنامه های سفر یک روزه معاون ساخت و نگهداری راه های روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در شهرستان نیکشهر بود .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر