شما اینجا هستید

اخبار منطقه ای » نخبگان علمی شهرستان لاشار تجلیل شدند
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر از شهرستان لاشار ، عثمان طهماسبی معاون فرماندار لاشار در مراسم تجلیل از نخبگان علمی و رتبه های برتر کنکور سراسری گفت: تربیت نیروی های انسانی نخبه و تاثیر گذار در جامعه توسط آموزش و پرورش می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات در شرایطی که کشور های غربی و آمریکا رفتار های دوگانه و خصمانه ایی در مقابل کشورمان دارند شود.

او گفت : در اسناد جامع کشور، آموزش و پرورش در تحقق اهداف بلند مدت نظام و انقلاب از جایگاه رفیعی برخوردار است و برای پرورش نخبگان علمی و دانش آموزان خلاق و در طراز انقلاب باید به آن توجه ویژه شود.

عبدالباسط بلوچ لاشاری رئیس آموزش و پرورش لاشار در این مراسم که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی، علماء ، معتمدین و فرهنگیان برگزار شد ، گفت : این همایش حاصل تلاش چندین ساله معلمان، مدیران ، دانش آموزان و خانواده‌های آنها است که با برنامه ریزی دقیق و مستمر و با تلاش و پشتکار توانسته اند چنین نتایج درخشانی را در کنکوری بدست آورند.

وی با اشاره به جايگاه ویژه دستگاه تعلیم و تربیت در جامعه اظهار داشت: از تمامی ظرفیت های موجود در چارچوب برنامه های مدون و استفاده از نظرات مشاوران برای موفقیت دانش آموزان مستعد شهرستان لاشار در کنکور سراسری سال ۱۴۰۱ استفاده خواهیم کرد.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان لاشار گفت : در این مراسم از ۱۲۲ نفر از دانشجو معلمان پذیرفته شده در دانشگاه فرهنگیان و دو نفر از دانشجویان رشته های پیرا پزشکی با اهداء لوح و تندیس تجلیل شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر