شما اینجا هستید

اخبار منطقه ای » نشست هم اندیشی فعالین اجتماعی و نخبگان بخش ساربوک شهرستان قصرقند برگزار شد
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر از قصرقند ، مرتضی سایگانی فرماندار شهرستان قصرقند در نشست هم اندیشی جوانان ، نخبگان ،فرهنگیان و فعالین اجتماعی بخش ساربوک گفت : جوانان و نخبگان نقش مهمی در توسعه و آبادانی هر منطقه دارند و می توانند با نقش آفرینی و مطالبه گری صحیح گره گشای مشکلات باشند.

او گفت: استحکام شخصیت و بروز استعداد های درخشان دوران جوانی فرصت بی بدیلی برای پرورش سرمایه های اجتماعی است که ارتباط مستقیمی در پیشرفت یک منطقه دارد.

فرماندار شهرستان قصرقند افزود: جمعیت جوان به دلیل بهره مندی از تحصیلات و آگاهی از مسائل روز و کنش با چالش های مختلف در تمامی ابعاد جامعه تاثیر گذار است.

انور رئیسی بخشدار ساربوک نیز در این نشست گفت: با توجه به شعار دولت سیزدهم و بیانیه گام دوم انقلاب برای بستر سازی گفتمان های انقلابی و ورود جوانان به عرصه های اجرایی و کمک به حل مشکلات، این نشست گفتمان‌ محور به میزبانی بخشداری ساربوک برگزار شده است.

بخشدار ساربوک افزود: سیاست گذاری و برنامه ریزی برای نقش آفرینی نسل جوان در عصر فن آوری و تکنولوژی و توسعه مشارکت های اجتماعی تمامی گروه های تاثیرگذار جامعه یک اصل انکار ناپذیر است.

در این نشست نمایندگان بانوان ، جوانان ، فرهنگیان و فعالین اجتماعی با فرماندار شهرستان قصرقند و بخشدار ساربوک بحث و تبادل و نظر کردند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر