شما اینجا هستید

اخبار ویژه » داود بلیده کاندید ششمین دوره انتخابات شورای شهر نیکشهر/ مردم با مشارکت در انتخابات فرد اصلح را انتخاب کنند
گروه : اخبار ویژه
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، متن گفتگو با داود بلیده کاندید ششمین دوره انتخابات شورای شهر نیکشهر به شرح زیر است ؛

۱_ لطفا خودتان را معرفی کنید .

” داود بلیده “هستم متولد ۱۱ اسفند سال ۱۳۶۱ در شهر نیکشهر و در حال حاضر دانشجوی کارشناسی حسابداری می باشم .

۲_ سوابق کاری خودتان را بیان کنید/ بیشترین فعالیت شما در چه حوزه ای بوده است .

از سال ۱۳۷۹ با جمعیت هلال احمر به صورت داوطلبانه همکاری دارم و امسال جز ۴۰ شجاع دل کشور شدم. از سال ۱۳۸۲ به صورت تخصصی در زمینه نجات فعالیت می کنم و بعنوان مدرس امداد و نجات و کمک های اولیه برای مدارس ، طلاب ، دانشگاه ها ، نیروهای نظامی و تیم های روستایی در حال تدریس هستم. در حوزه های زیر تخصص همراه با گواهی نامه دارم :
نجات از ارتفاع، نجات از آب های خروشان ، نجات از آوار ، نجات جاده ای ، اسکان اضطراری ، تخصصی پیش بیمارستانی ،حمایت های روانی آسیب دیدگان ، زندگی در شرایط سخت، عملیات های امداد و نجات، فرماندهی بحران و برنامه ریزی برای ارائه خدمات ، ۷ سال هم افسر ایمنی و بهداشت راه آهن بود و همچنین آشنایی کامل با انواع ماشین آلات سنگین و خطرات آنها ، آشنایی کامل با بیسیم های دستی ، شناخت انواع آتش و آتش سوزی و راه های مقابله با آن و جلوگیری از انواع خطرات تهدید کننده برای افراد در یک مجموع کاری

۳_ مهم ترین رویکرد شما برای شهر نیکشهر چیست.

مهمترین رویکرد من موقعیت بسیار عالی شهرستان و قرار داشتن درمسیر جاده ترانزیتی است که می تواند رشد چشم گیری در ابعاد مختلف برای نیکشهر داشته باشد. این میسّر نمی شود مگر با همکاری خود مردم .

۴_ اصلی ترین ظرفیت شهر نیکشهر از نگاه شما چیست .

یکی از اصلی ترین ظرفیت های شهرستان نیکشهر گردشگر پذیر بودن آن است . با توجه به مهمان نوازی و هنرمندی و توانایی در هنرهای دستی و وجود انواع میوه های استوایی و شرایط اقلیمی مناسب و مکان های تاریخی ، وجود چندین چشمه قنات آب و استعدادهای کشف نشده ، آیین ها و بازیهای بومی محلی می تواند این منطقه را به قطب گردشگری جنوب استان تبدیل کند.

۵_ شما با چه شعاری وارد عرصه انتخابات شده اید .

ما شعار خاصی نداریم اگه توفیقی حاصل شد به مردم شهرم خدمت می کنم . چرا گفتم ما ؟ چون من به تنهایی نمی تواند کاری انجام دهد.

۶_ دو مورد از اهداف خود را همراه با ارائه راهکار بیان کنید.

۱_۶: اصلی ترین اهداف ما عمران و زیبا سازی شهر است که در خور نام نیکان باشد. این هدف زمانی محقق می شود که همکاری مردم ، همفکری دانشجویان ، ارائه راهکار و اصلی ترین آن ایجاد انگیزه برای قشر زحمت کش پاکبان و نیروهای خدمات شهری وجود داشته باشد.

۲_۶: با توجه به فرهنگ سنتی قالب بر منطقه برای بانوان یک مکان مجزا جهت تفریح در نظر داریم امید است باهمکاری های مردم و با کمک خیرین این کار ماندگار را انجام دهیم .

۷_ یک جمله با مردم شهر نیکشهر:

از مردم شهر نیکان خواهش می کنم در انتخابات با تمام شور و شوق حضور پیدا کنند و ازشون تقاضای عاجزانه دارم حتما کارنامه کاندیدهای مورد نظر را در مجموعه ای که بوده اند را ببینند و میزان رضایت مجموعه از فعالیت های کاندید رو در نظر داشته باشند و حداقل در یک کار تخصص خاصی داشته باشد، تا بتوانیم به یاری هم شهری آباد بسازیم.
اصلی ترین کار احترام به همه کاندیدها است از تخریب و تنش و قوم گرایی دوری کنید و فرد اصلح رو انتخاب کنید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر