شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » پیام امام جمعه نیکشهر در پی انتشار کلیپی از خرید مرغ توسط مردم در رسانه های معاند
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، در پیام امام جمعه شهرستان نیکشهر آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ و پیشینه شهرستان نیک شهر نشان از سیرت و صورت نیک مردمانی است که اخلاق و منش و رفتار آنان زبانزد خاص و عام است.
اگر چه غبار بعضی از محرومیت ها بر منطقه سایه افکنده ، اما با صبر و استقامت مردم شریف شهرستان نیک شهر و تلاش مضاعف مسئولین، به امید خدا بر مشکلات و رنج ها فائق خواهند آمد.

در این بین آنچه نمی تواند خدشه بر چهره نورانی مردم منطقه وارد کند گزارشات ساختگی و دروغین اجانب و رسانه ها و فضای مجازی است. اگر چه این مردم هم مانند سایر ملت انقلابی ایران، با گرانی دست و پنجه نرم می کنند  اما هیچ گاه دست به اقدام خلاف شرع و قانون نزده و  نخواهند زد.

آنچه در رسانه های معاند منتشر شد ضمن اینکه بر خلاف واقعیت بود، نکات عبرت آموزی برای همه ما به دنبال دارد. بارها رهبر معظم انقلاب اسلامی به جنگ روانی و جنگ روایت ها اشاره فرمودند. باید بدانیم دشمنان ملت ایران که تمام وجودشان را خباثت و پستی فرا گرفته، در آستانه یکی از بزرگترین آزمون های ملت ایران، تلاش می کنند تا مردم را نسبت به نظام اسلامی که ثمره خون شهدا و صبر و استقامت انقلابی ملت است نا امید سازند و روایتی دروغین را به دنیا از وضعیت ایران اسلامی مخابره کند.

مردم شریف شهرستان نیک شهر ضمن ابراز انزجار از همه دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی، پر شور تر از همیشه در آزمون بزرگ انتخابات شرکت خواهند نمود و نام نیک خود را مانند همیشه بر صفحه تاریخ انقلاب اسلامی و تاریخ نیک شهر به یادگار خواهند گذاشت.

بنابراین بر ما مسئولین و خادمان مردم نیز فرض است که در جهت رفع مشکلات مردم تلاشی بیش از گذشته داشته باشیم، چرا که این مردم شایسته خدمت اند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر